Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje czegoś co da mi frajdę, nie będzie trupem za dwa czy trzy lata, i jakościowo dzwięk żeby stał na wysokim poziomie. Nie upieram się przy tym żeby czytał wszystko, sam raczej mało uzywam Flacków. Pojemnościowo przydało by się jak najwięcej, ale priorytetem jest jakość i trwałość. Nie wiem czy to coś zmieni, ale słucham, rocka, metalu, muzyki klasycznej od organowych koncertów i kameralne kawałki po pełne orkiestrowe aranżacje, czasem jakiś Jazzik mi wpadnie. Nie upieram się przy nówkach, ale używki z czasów Noego też jakoś mnie nie korcą. Mam już zadowalający mnie odtwarzacz, niestety w podróżach nie uważam na bagaż i prędzej czy później gdzieś go posieję. Mam jeszcze Sansa Clip + i mimo frajdy jaką mi daje, to chciałem pójść w coś lepszego. Z słuchawek do niego mam Koss PRO4AAT, CAL, Marshall Major (na nich raczej będę go używał, bo są uniwersalne i dobre do podróży), doki Brainwavz Alpha do Rocka, i Delta do klasyczniejszego brzmienia, Creative HS-660i2 do telefonu. Poczytałem forum przez kilka dni i stałem się jeszcze głupszy niż w momencie kiedy go nie czytałem. Może Wy coś zaproponujecie sensownego.

Edytowane przez BIThoven
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę też oddam mój głos na Taczke 4G. Za ta kasę nawet 64GB pewnie wyrwiesz. A co do X3 to w komisie coś już jest nawet. Co prawda nie wiem jak to gra ale z opisów wynika, że jest to klasa mniej więcej DX50, z którego jestem więcej niż zadowolony więc chyba na Twoim miejscu dołożyłbym do interesu.

 

Wysłane z mojego XT910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś powiedział na używanego toucha 4g?na allegro da się 32gb za +/- 400zł wyrwać a jest naprawdę zacnym grajkiem(mam go od roku)

 

Ja moją białą taczkę 32 GB w prawie nieskazitelnym stanie dorwałem za 300 zł. W cenie 500 zł można polować na Allegro za 64 GB, a i na forum w komisie chyba taka leżała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności