Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki portable ( bezprzew. / przew ) do 1800zł


Iscandelt

Pytanie

Witam wszystkich ponownie, jakiś czas temu poszukiwałem słuchawek bezprzewodowych, które miałby mi zastąpić stary, sprzedany już zestaw ( dla ciekawskich k701 + icon hdp ) i zagrać chociaż w połowie tak dobrze. Wypróbowałem cztery modele tj :

  • AKG K840KL- brzmiały zdecydowanie najlepiej, bardzo mobilne, mają mikrofon, zestaw kabelków jak najbardziej na + ale ten doczepiany moduł to jakaś masakra, obija się w kieszeni albo biega po biurku.... dziękujemy
  • Parrot Zik - wykonanie GENIALNE, design też, gabaryty w porządku, dźwięk tragedia... po prostu bez komentarza, nie sądziłem że słuchawki które będą kosztowały grubo powyżej tysiąca będą trzeszczeć!... dziękujemy
  • Sony MDR1RBT - generalnie w porządku, pomijam problemy z parowaniem, w końcu zadziałało ale to słuchawki dla basshead'a a nie treblehead'a... dziękujemy
  • Denon AH-W200 - spróbowałem z czystej ciekawości i jednak doki to nie to czego szukam...

i jak widać żaden nie spełnił oczekiwań tj słuchawek typowo portable, bezprzewodowych ( chociaż już rozważam przewodowe.... ), które by po prostu brzmiały na tyle dobrze ( umownie poziom - Momentumów on-ear ) żeby nie "koliło" to za bardzo w uszy. Jedyny model bezprzew., który znam i może zmierzyć się z tymi wymaganiami to Harman Kardon BT ( pomijając to że wyglądają ciekawie ) tylko nie wiem czy można by je gdzieś we Wrocku odsłuchać ( a może ktoś ma i by się podzielił wrażeniami ). Dlatego piszę tutaj z prośbą o doradzenie, jeżeli nie będziecie mieli żadnych kandydatów bezprzew to biorę już pod uwagę nawet przewodówki ( wczoraj i przedwczoraj słuchałem Momentumów on i over ear ) byle było małe i stosunkowo dobrze grało z rożnych źródeł*. Za każdą pomoc naprawdę bardzo dziękuje.

* Źródła

Asus UX21E + nuForce uDAC 2

Asus UX21E

HTC Sensation XL ( wkrótce także zmiana, jestem na etapie poszukiwania telefonu ;) )

iPod Shuffle


Bump

Naprawdę nie ma nic godnego polecenia w tym budżecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Creative UE9000, sam nie słyszałem ale są bardzo chwalone i przewodowo i bez kabla. Jeżeli kabel nie będzie dla ciebie problemem to rozważyłbym Audio Technica ES-10 choć nie wiem czy Tobie jako trebleheadowi przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Creative UE9000, sam nie słyszałem ale są bardzo chwalone i przewodowo i bez kabla. Jeżeli kabel nie będzie dla ciebie problemem to rozważyłbym Audio Technica ES-10 choć nie wiem czy Tobie jako trebleheadowi przypadną do gustu.

Chyba logitech UE 9000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Creative UE9000, sam nie słyszałem ale są bardzo chwalone i przewodowo i bez kabla. Jeżeli kabel nie będzie dla ciebie problemem to rozważyłbym Audio Technica ES-10 choć nie wiem czy Tobie jako trebleheadowi przypadną do gustu.

Chyba logitech UE 9000

 

Tak, tak, nie wiem skąd ten Creative mi się tam wziął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak , dobre słuchawki ale ten błyszczący plastik trochę koli w oczy poza tym słuchawki ok. Zapomniałem napisać o tym czego słucham tak aby nie było wątpliwości :

50%- utwory zespołów Globus, E.S Posthumus no i ThePianoGuys ( nigdy mi się nie nudzą ;) )

30% - klasyka ( głównie Beethoven, Bach, Mendelssohn, Prokofiev )

20% - ambient, muzyka filmowa

Bardzo chętnie posłuchałbym tych Logtiechów tak samo jak Harmanów BT ( swoją drogą, wiecie gdzie można by znaleźć jakąś dobrą recenzję tych drugich ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności