Skocz do zawartości
  • 0

wytrzymałe dokanałowe


Tifer

Pytanie

Witam, potrzebuję kupić do ok. 100 zł słuchawki dokanałowe ale wytrzymałe, wczoraj nagle jedna słuchawka zaczęła się psuć i ****, nie działa kabelek nie łączy w słuchawce i one są przyklejone i nie mam jak tego naprawić. I tutaj moje pytanie potrzebuję jak najbardziej wytrzymałe słuchawki do ok. 100 zł. Czyli skullcandy są wytrzymałe? Bo podobno najwytrzymalsze są, a na avebmx są za 130 zł i tak o 30 zł drożej niż bym chciał;d Te co mi się zepsuły to m9 bk, niby wytrzymałe, kabel twardy i to w sumie też jest minus, bo wypadają z uszu albo trzeba je poprawiać często. Co byście mi doradzili? Słucham tylko rap, ale to i tak chyba tutaj nic nie pomoże jeśli o to chodzi, bo powtórzę się znowu, chodzi mi o wytrzymałość słuchawek, choć wiadomo, że mam swoje wymagania i bass mile widziany;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze: piszemy "bas", a nie "bass" ;)
No ale jak szukasz po Skullcandy to co my Ci mamy poradzić? Masz w tej cenie przede wszystkim produkty Brainwavz. Ze swojej strony polecę modele: Alpha, proAlpha i Delta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

brainwavz proalpha kosztują 140, a nie 100, chyba że wiecie gdzie można za 100 zł je kupić

brainwavz delta nadają się do słuchania rapu? Tak samo czy proalpha się nadają do rapu, bo na fonie tylko rapu słucham.

Nadają, ale bas nie dominuje.

Sprawdź BW Alpha. Drożej BW R1 i SM E10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

brainwavz proalpha kosztują 140, a nie 100, chyba że wiecie gdzie można za 100 zł je kupić

brainwavz delta nadają się do słuchania rapu? Tak samo czy proalpha się nadają do rapu, bo na fonie tylko rapu słucham.

Delta będą dla Ciebie za jasne i będzie za mało basu.

Kup soundmagic pl 11 powinieneś być zadowolony ilością basu i ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

delta czy alpha lepsze są? wytrzymałość pewnie taka sama, a jak bas w nich?

W tej cenie lepsze są delta, ale mogę założyć się że Ci nie podejdą.

Do rapu będą zdecydowanie za jasne.

Alphy są dosyć oszczędne w basie w porównaniu do pl11, ale do tych preferencji pasują lepiej od delt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry ale licząc ilośc serwisów to nie ma bardziej wytrzymałych dokow. Różnice w wytrzymałości sa minimalne. Im droższe słuchawki tym bardziej o nie dbamy. Większa uwagę zwróciłbym na sposób w jaki korzystamy ze sluchawek. Ułożenie kabla tak aby zminimalizować jego zalamywanie w jednym miejscu wiadomo przy jacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności