Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe z mikrofonem, następca MDR-EX082


MojNick

Pytanie

Cześć,

 

Moje dotychczasowe słuchawki, sony MDR-EX082 uległy zniszczeniu w związku z tym chciałbym poszukać następców. Wymagania - aby jakość dźwięku była niegorsza niż miałem do tej pory i dodatkowo by słuchawki miały mikrofon do rozmów (koniecznie z przyciskiem do odbierania połączeń, bonusowo ze zmianą głośności/zmianą utworów). Chciałbym poczuć całkiem dobry bas, ale też nie pogorszyć przy tym pozostałego zakresu w muzyce elektronicznej.

Zastosowanie to 90% czasu muzyka (house i jego odmiany (electro, progresive, tech) i rozmowy. Cena? im mniej tym lepiej. Z chęcią poczytam o różnycch propozycjach, by wiedzieć czy warto wydać np 30zł, czy też 100 (tej grnicy raczej bym nie chciał przekroczyć).

Będą używane głównie z telefonem (SGS2, LG G2), mp3 (sony nwz-s639f) i czasami komputerem.

 

Za wszelkie propozycje i pomoc będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do tej pory w tym przedziale cenowym najbardziej po ex82 podpasowały mi xiaomi piston upgrade:) Słucham podobnej muzyki, od exów mają wg mnie więcej basu podobnej faktury, może odrobinę bardziej bumbiącego i ostrzejszą-bardziej detaliczną górę. Na średnicy się nie skupiałem:) Pilota posiadają, trochę wkurzającego bo dość mało ergonomicznego ale za to wszystko inne jak najbardziej na plus:)

 

Pozdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sony MH1c.

mh1 bez c jak sprzęt nie aple, imo gdyby nie problematyczny kabel... 4.9*/5

cana śmieszna jaka za takie granie 30-40 pln

grają jak z jednym zerem więcej - imo

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

30-40 zł? Chyba 100 więcej :)

 

Tragiczny kabel, nie skuszę się na nie nigdy.

 

A coś z brainwavz? Są modele z pilotem/mikrofonem? A może SOundMagic e10?

Nie, kolega Hibi dobrze napisal, wedlug mnie tez graja na wysokim poziomie. Wolalem je od UM3X, mimo, ze technicznie sa nieco gorsze, ale za to roznica w cenie spora.

Kabel jest do bani, najlepiej je zrekablowac od razu, ostatnio sie ktos tego podjal nawet i wyszlo cacy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z brainwavz mogę polecić R1, sam używałem ich do elektroniki i było super. Basik super, bardzo muzykalne słuchawki przy czym uniwersalne. Moim zdaniem ciężko o lepsze słuchawki za te pieniądze ale nie próbowałem cudów w stylu MH1 czy Xiaomi Piston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności