Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do Rock/Rap ~300zł


AmG

Pytanie

Kupiłem audio-technica sj55, ale się złamały w punkcie obrotowym, bd próbować sklejać, ale jest to mała powierzchnia i średnio wierzę, że długo wytrzymają. Poza tym mini jack się rozwalił, ale dałem nowy.

Także szukam słuchawek od nowa, do AKG i Audio Technica, mam uraz.
Odtwarzać będę z LG L9 na AMP player , bo nie mam kasy na żaden odtwarzacz, chyba, że znacie jakiś w miarę tani, a dużo lepszy od smartfonowego.
Chcę koniecznie słuchawki nauszne, składane - ale nie jest to piorytetem. Poza tym ważne są dla mnie basy, słucham Rapu i Rocka. Więc proszę o propozycję :)
Cena około 300zł, ale w razie czego mogę dołożyć 50 dych.

Precyzując, głównie na ulicę, bo dużo chodzę, żeby się trzymały na głowie, ale nie uciskały i ważne, żeby jakościowo były dobre, a nie pękąjące.

Edit. Patrzyłem na każde słuchawki do 250 i 350 zł w przypiętym temacie.

Poniżej lista słuchawek, które mi się spodobały, a was proszę o pomoc w podjęciu decyzji :

dtx501p

Takstar 5500

Takstar Pro80

 

 

 

Proszę o porady ;)

Edytowane przez AmG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam te Denony AH-D 1100 i nie mam problemów z nimi. Nie są wykonane wybitnie, ale uważam, że opinie są w dużym stopniu przesadzone. Jeżeli chcesz dobrego bass'u to one będą dobrym wyborem. Żeby nie było, zabierałem te Denony na miasto już wiele razy i nawet nie najlepsza izolacja nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Drnon d1100 są bardzo fajne ale często w nich pęka łączenie przy muszlach. Może jeszcze takstar hd5500/6000 tylko są bardzo ciemne co niektórym nie pasuje.

Takstary hd 5500 mi pasują, tylko zakończenie kabla przy muszli budzi moje wątpliowści, jest gdzieś jakaś recenzja po Polsku?

 

W takim razie mam dylemat HD 5500 czy Beyerdynamic dtx501p :P Z wyglądu bardziej HD 5500, a dtx501p jak już to białe, a moje sj55 też są białe, a raczej szarawe tak się ubrudziły..

Ogólnie już nie kupuje sansy clip bo udało mi się wgrać moda na androida - vipe4android, który diametralnie zmienia jakość dźwięku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po polsku nie wiem czy jest jakaś recenzja ale zawsze można google translate użyć. Będzie z błędami ale da radę zrozumieć. W mp3store powinny być do odsłuchu jeżeli masz niedaleko sklep.

Jestem chory i nie mogę wyjść z domu :/

A rzeczywiście, zapomniałem o translate :P Dzięki.

 

Czytałem recenzję Takstar HD 6000 i lepsze są podobno Pro80.

Tyle, że mam jeden problem, mianowicie, słuchawki mają być głównie do użytku poza domem, wolałbym, żeby mieściły się pod kaptur, a modele takstar są HD 5550- 310g Pro80 - 340g, prawie 3x cięższe, jak i większe.

Beyerdynamic nie było, kupiłem pro80,jestem zadowolony, aczkolwiek coś czasem szumi, ale to raczej wina źródła :)

 

Edytowane przez AmG
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności