Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe pod Audiobook'i


Maths

Pytanie

Witam,

Pierwszy post i wydaje mi się że w miarę nietypowy.

Szukam propozycji dokanałówek pod audiobooki.

Słuchawki muszą być w miarę wygodne i nie za duże bo w nich zasypiam :)

Poza audiobook'ami słucham różnej muzyki (blues, rock, pop, flamenco, etc.).

Jako odtwarzacza w tym wypadku używam Galaxy Note 2, w przyszłości chcę dokupić jakiś DAC lub wzmacniacz, stacjonarnie używam HD595.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

na SE535 mam ochotę :)
ale raczej myślę o przedziale 200-400.

rozważałem póki co:

- AKG K374

- Brainwavz M3
- Beyerdynamic DTX71 iE
- Beyerdynamic DTX101 iE
- NuForce NE-700X rev2
- NuForce NE-700M rev2
- Shure SE215

- Phiaton PS210

Jeśli chodzi o DAC/wzmacniacz słuchawkowy szukam czegoś co da się podłączyć do telefonu jako wzmacniacz i do notebooka po USB.
Budżet 200-500.

Edytowane przez Maths
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fiio E07K jako DAC USB się dobrze sprawdza (z np Pionkami SE-A1000, którym integra w moim lapku rady nie daje za bardzo), cena przystępna, sprawdzony z powodzeniem w różnych testach w sieci (na naszym forum chyba też) i jest dość "przenośny" - chyba, że cos zupełnie małego potrzebujesz.

Słuchawki - jeżeli chcesz w nich zasypiać z głową na boku, to może trochę od budowy ucha zależeć, poduszki itp., takie np. SE530 nawet głeboko wsadzone IMHO uwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie myślałem o Fiio E07 lub E17, potem na biurko E09 do moich Sennków HD595.
W tym budżecie chyba nic lepszego się nie znajdzie.

A z słuchawkami to chyba bez testów na żywo się nie obejdzie w sensie przystosowania do spania :)

Natomiast chciałbym usłyszeć Wasze opinie co do podanych wyżej typów w kontekście tego co słucham.

Edytowane przez Maths
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej chwili również tanio dostaniesz audeo 200-250 używane, w promocji za 300 zł w sonusmobile. Są małe, wygodne, nie wystają z ucha i prezentują wysoka jakość dźwięku. Recenzje dostępne na forum, sam się zastanawiam czy do nich nie wrócić mają swój niepowtarzalny urok.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a was tak zapytam bo czytałem recke nuforców 700m http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-nuforce-ne-700m/#comments i z tego co tak czytam to brzmią i mają troche inna budowę iż x700 myślałem że to ten sam model tylko że "m" z pilotem sa i ten jack trrs to normalny jack 3,5mm czy jakis inny te x700 też taki maja czy to cos przeszkadza inaczej brzmia???? 700m brzmią tak samo jak x700 czy inaczej bo tam nie mozna juz dawać a myśle nad zakupem komentarzy więc was pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności