Skocz do zawartości

Rudy


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Uwaga oszust i krętacz, mieliśmy się zamienić ja Rudemu AKG K540 on mi Shure 550, słuchawki wysłałem do Rudego i kontakt się urwał. Nie polecam i ostrzegam.

 

Dementuję negatywny komentarz wystawiony przeze mnie, dzisiaj kolega Rudy wyjaśnił całą sytuację, był to mocno złośliwy zbieg okoliczności.

pozdrawiam

Edytowane przez facir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Cię. Na początku przepraszam za brak kontaktu ze mną. Byłem na urlopie, a numer tel. na który próbowałeś się dodzwonić jest numerem służbowym, przez co zostawiłem go w biurze. Co do wysyłki. Moim największym błedem było poproszenie znajomego o wysłanie słuchawek, bo ja sam nie miałem czasu. Nie zrobił tego. Słuchawki jak leżały w biurze, tak leżą. Dzisiaj zamówiłem już kuriera, który mam nadzieję jeszcze dzisiaj odbierze słuchawki, więc jutro będziesz je mieć.

Jeszcze raz przepraszam. Nie miałem na celu oszukania Cie, z Shure wyszło jak wyszło - pękły. Sam nalegałem na to, aby załatwić sprawę poprzez allegro, myślisz, że gdybym był oszustem to chciałbym używać swoich danych, oraz swojego konta na allegro? Raczej nie.

Tak jak opisywałem już na PW. Oczywiście nic na swoje usprawiedliwienie w kwestii opóźnienia wysyłki słuchawek nie mam, popełniłem błąd, niedopilnowałem wysyłki i tyle.

 

I z tym "kontakt się urwał" to już lekka przesada. Kontakt się urwał jak już wyjechałem na urlop, nie gdy dostałem Twoje słuchawki o czym Cie poinformowałem, poinformowałem Cie również o problemie z Shure, jak i złożyłem propozycję z AKG K518dj. Nie odzywałeś się, więc uznałem sprawę za zakończoną.

 

 

 

EDIT:

http://www.dpd.com.pl/tracking.asp?p1=0000006388696U

Tak jak obiecałem słuchawki już są u użytkownika Facir.

Edytowane przez Rudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja też muszę wyrazić swoje niezadowolenie z transakcji jaka ostatecznie doszła do skutku, aczkolwiek użytkownik Rudy nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Zamieniłem Asusa Xonara U1 na Koss Porta Pro + nowe gąbki jako, że gąbki na słuchawkach były w stanie opłakanym. Gąbki niestety nigdy nie dotarły mimo, że "na środę będą na bank" (cała transakcja miała miejsce około 1 miesiąca temu). Do tego same słuchawki otrzymałem po 10 dniach od zatwierdzenia decyzji o wymianie (dla porównania ja wysłałem przedmiot priorytetem niespełna godzinę od rozmowy). Także radzę uważać na tego Pana

 

Edit: Sam czas wysyłki jest bardzo istotny ze względu, że cała transakcja opierała się o dżentelmeńską umowę a nie portal aukcyjny, gdzie mógłbym dochodzić swoich praw.

 

Jedyna pozytywna rzecz, to to, że słuchawki ostatecznie otrzymałem.

Edytowane przez loathe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności