Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne do 300 zł


pazday

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

szukam szukam i jedyne co znalazłem to wątek, w którym ktoś polecił Takstar HD6000. Nie wiem natomiast czy są to słuchawki do metalu/rocka ? I co o nich sądzicie ?

 

edit: szperając po necie natknąłem się na ciekawy wizualnie model AKG K540 - jak wypadają wg. was na tle konkurencji ?

edit2: słuchawki mają być otwarte, a najlepiej półotwarte.

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tandetne materiały użyte w tych słuchawkach, pękają zawiasy, pałąk.

Poczytaj w wylęgarni testów o Takstarach. Jest tam kilka nowych modeli, może któryś Ci podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fajne te Takstary Hi 2050, tylko mam jedno zastrzeżenie:

"Oczywiście trzeba mieć świadomość, że nie są uniwersalne i sprawdzają się jedynie w wybranych gatunkach. Nie są w stanie zastąpić dobrych słuchawek zamkniętych w rocku, metalu czy muzyce elektronicznej, jeśli oczekujemy wysokiej dynamiki, szybkiego punktowego lub mocnego i masującego czaszkę basu."

 

Ja szukam słuchawek właśnie głównie do metalu, rocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wypowie sie ktos ?


Jako, że kiedyś dostałem od znajomego na urodziny kartę podarunkową media markt, fajnie by było gdybym w tym sklepie znalazł coś ciekawego, bo wtedy mogę sobie pozwolić na coś droższego. Propozycje:

 

- SENNHEISER HD 429s

- PHILIPS SHP8000/10

 

Przypominam, że słuchawki przeznaczone są głównie do metalu/rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej cenie możesz spróbować dorwać Sennheiser hd360/px360, ewentualnie Shure srh440 ale może ktoś się wypowie na ile się sprawdzają na wyjście.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Sennheiser HD/PX360 na miasto tylko dla osób, dla których dźwięk jest ważniejszy od wygody. To są duże, niezbyt poręczne słuchawki. Na głowie wyglądają w porządku dzięki nietypowymi kształtowi, dziwny pałąk też nie wygląda tak źle, ale w torbie czy plecaku zajmą sporo miejsca. Dlatego warto przemyśleć ich zakup także pod tym kątem.

Niemniej dźwiękowo bardzo polecam PX360, jestem z nich więcej niż zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

W tej cenie możesz spróbować dorwać Sennheiser hd360/px360, ewentualnie Shure srh440 ale może ktoś się wypowie na ile się sprawdzają na wyjście.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Sennheiser HD/PX360 na miasto tylko dla osób, dla których dźwięk jest ważniejszy od wygody. To są duże, niezbyt poręczne słuchawki. Na głowie wyglądają w porządku dzięki nietypowymi kształtowi, dziwny pałąk też nie wygląda tak źle, ale w torbie czy plecaku zajmą sporo miejsca. Dlatego warto przemyśleć ich zakup także pod tym kątem.

Niemniej dźwiękowo bardzo polecam PX360, jestem z nich więcej niż zadowolony.

 

Żadnej z tych par nie kupisz za 300 zł. Używki HD360 na Allegro zeszły ostatnio za 380zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Szukam szukam i natknąłem się na AKG k540. Cena co prawda trochę wyższa, ale z tego co czytałem warto dopłacić. Bardzo podoba mi się, że są to słuchawki półotwarte.

Jednak jedna rzecz mnie zastanawia. Ktoś (w innym temacie) napisał, że do przenośnych odtwatzaczy się nie nadają, bo nie oddadzą ułamka swoich możliwości, co mnie zdziwiło, bo impedancja to zaledwie 32 ohmy.

 

Co myślicie o tych słuchawkach? Warto je nabyć, gdy odwtwarzaczem będzie iPhone 5?

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności