Skocz do zawartości

thomann.de - luty


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu! Wyprzedzasz moje myśli :) będę chętny, ale muszę zorganizować środki i dopytać kto co chce. Z mojej strony będzie to pewnie zamówienie na ok. 120 zł, także wlicz mnie już do zamówienia za ok. 30 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. macioh - 1x http://www.thomann.d...muschelsatz.htm - 17,70EUR

 

2. marcin_oz - 1x the t.bone EP 4 Ear Pad L - 1,44 EUR

3. minczin 1 x Sennheiser HD414 Classic Ear Pads = 4,99E (ktoś może mnie utwierdzić czy to para czy sztuka? W tytule widnieje pad, a w opisie pads.)

 

 

S: 24,13 EUR

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - widziałeś jak poprzednicy dodali? Dopisz się do listy w ten sam sposób co tutaj, żeby nie robić bałaganu Organizatorowi :)

EDIT:

1. macioh - 1x http://www.thomann.d...muschelsatz.htm - 17,70 EUR

2. marcin_oz - 1x the t.bone EP 4 Ear Pad L - 1,44 EUR

3. minczin - 1 x Sennheiser HD414 Classic Ear Pads = 4,99 EUR (ktoś może mnie utwierdzić czy to para czy sztuka? W tytule widnieje pad, a w opisie pads.)

4. nismovsky - 2x the sssnake SK366-1-BLU Midi + 1x Thomann CTK-10 Chromatic Tuner = 8,90 EUR

 

S: 33,03 EUR

Może jeszcze coś domówię, ale póki co wrzucam to, co jest pewne, że biorę ;)

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie możesz się wpisać, z zaznaczeniem kiedy jest spodziewana dostawa towaru. Nie wiem w jakim czasie uda się zebrać zamierzoną kwotę, jest też taka możliwość, że dany towar będzie dostępny wcześniej niż przewidywano.

Jeżeli do końca przyszłego tygodnia osiągniemy cel, to w takim wypadku zostaniesz wykreślony z listy, bo nie będziemy czekać 2 tygodnie na jedną osobę, ale wszystko okaże się z czasem.

Edytowane przez selphy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale thomann, jak czegos nie ma na stanie, to potem dosyla to 4free jak juz sie znajdzie, wiec jezeli cos jest np. na tego 21, a my zrealizujemy nasze zamowienie 5, to 21 thomann wysle druga paczke za darmoszke z ta rzecza, ktorej nie bylo.

 

BTW selphy, bedziesz bral za pobraniem paczke z platnoscia u kuriera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawish ma rację: na nikogo nie będzie trzeba czekać. Thomann dośle w późniejszym terminie to, czego akurat zabrakło, na ich koszt. Więc dopisywać się śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to w moim poście wyżej (#11 w temacie) edytowałem linki do produktów, bo były coś źle wklejone (wersja "international" sklepu ma inne ścieżki do tych samych produktów) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale thomann, jak czegos nie ma na stanie, to potem dosyla to 4free jak juz sie znajdzie, wiec jezeli cos jest np. na tego 21, a my zrealizujemy nasze zamowienie 5, to 21 thomann wysle druga paczke za darmoszke z ta rzecza, ktorej nie bylo.

 

BTW selphy, bedziesz bral za pobraniem paczke z platnoscia u kuriera?

 

To w porządku, nie wiedziałem o tym.

Płacić będę poprzez PayPal

 

Zapisy tak jak nismovsky napisał, trwają do zebrania 199 euro.

Edytowane przez selphy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności