Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do Ace 2


Takashi

Pytanie

Siema.

Otóż mam Asa II i poszukuję do niego słuchawek. Mam kilka typów. I tylko te typy są brane pod uwagę. Innych niema możliwości. Chciałbym wiedzieć które wy byście wzięli i dlaczego. Zależy mi na wygodzie, wytrzymałości i w miarę dobrym dźwięku. Słucham każdego rodzaju muzyki. Najczęściej metallu, rocka, dubstepu i rapu. Poprzednie mi się popsuły. Były to ISY IHP 1000. Niestety kabel przy jednej ze słuchawek nie łączy i nie nadają się one do użytku. Moje typy:






Tylko te modele wchodzą w grę. Proszę o pomoc. Ja stawiam na HD 201 ale wolę się was poradzić.

Pozdro.


+Do laptopa też. Ogólnie uniwersalne ;)

Edytowane przez Takashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Koss KSC-75. Długo mi służyły z Acem 2 i zgrywały się świetnie. Do tego o bardziej uniwersalne trudno. Wygoda i wytrzymałość też na wysokim poziomie. To tak jeśli chcesz dobre i sprawdzone połączenie.

 

A wolno spytać czemu w grę wchodzi tylko taka bardzo ograniczona lista?

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez ArecaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koss KSC-75. Długo mi służyły z Acem 2 i zgrywały się świetnie. Do tego o bardziej uniwersalne trudno. Wygoda i wytrzymałość też na wysokim poziomie. To tak jeśli chcesz dobre i sprawdzone połączenie. A wolno spytać czemu w grę wchodzi tylko taka bardzo ograniczona lista? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Można. Mieszkam na wsi, a najbliższe miasto mam 20 km od siebie. A w mieście raczej neonet najtańszy, bo w mniejszych sklepach raczej gamingowe i to też 3 modele na krzyż.

 

Wszystkie to kupa, obojętnie które kupisz - będą słabe.

Czemu słabe? Nie jestem audiofilem. Do tej ceny chcę, i wydają mi się dobre jak na ten przedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ale słuchawki można zamówić też przez Internet. Z wymienionych przez Ciebie miałem okazję słuchać jedynie HD201. Zębami może nie zgrzytałem, ale do KSC75 startu nie miały, a to te same pieniądze. Dobre w tej cenie są jeszcze pomóc Superluxy (nie miałem okazji słuchać) i dobre wrażenie zrobiły na mnie Cresyn C250H (100zł w MP3Store). Nie rozumiem czemu koniecznie musisz ograniczać się do tak słabych modeli, skoro można mieć słuchawki zwyczajnie lepsze w tej cenie.

 

Natomiast jeśli koniecznie musi być coś z tej listy, to dobre opinie tu na forum zbierają te Philipsy. Dziwię się, że dotąd nie zwróciłeś na to uwagi, bo to było raptem 2 minuty szukania.

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez ArecaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem SENNHEISER HD 201 za 80 zł. Jak na moje potrzeby są idealne i współpracują z moim telefonem. Są wygodne. Jak dla przeciętnego kowalskiego takiego jak ja są idealne. Tylko kabel wydaje się delikatny i jest dość długi. Ale mi to bez różnicy.

 

Dzięki za pomoc.

 

Do zamknięcia.


Kupiłem SENNHEISER HD 201 za 80 zł. Jak na moje potrzeby są idealne i współpracują z moim telefonem. Są wygodne. Jak dla przeciętnego Kowalskiego takiego jak ja są idealne. Tylko kabel wydaje się delikatny i jest dość długi. Ale mi to bez różnicy.

 

Dzięki za pomoc.

 

Do zamknięcia.

Edytowane przez Takashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności