Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne 500zł do Galaxy Note 2


kb24

Pytanie

Witam,

mam zamiar zakupić słuchawki nauszne, gdzie źródłem dźwięku będzie głównie Samsung Galaxy Note 2 i laptop ze zintegrowaną kartą.

 

Słuchawki muszą być dość uniwersalne ponieważ słucham różnego rodzaju muzyki od trapu po metal.

Lubie "mięsisty" bas, więc tego bym oczekiwał od tych słuchawek i tu mam dylemat... czy powyższy telefon da radę napędzić takie słuchawki jak:

 

AKG K618/619DJ - nie ukrywam, że to mój faworyt

Sony XB600

AKG K67

CAL

Sony V55

Pioneer HDJ500

Denon D510R

AKG K181

 

Przeznaczony fundusz to ok 500-700 zł, ale oczywiście im taniej tym lepiej:). Słuchawki nie mogą być za wielkie i raczej powinny być zamknięte.

 

Może polecicie coś innego w tej cenie?

 

A może dokupić jakiś FiiO e6?

Edytowane przez kb24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

dzwiekowo k618 super w swojej cenie. nie wiem jaka roznica do k67.

powinny pojsc z telefonu.

popatrz jeszcze na takstar hd6000. w swojej cenie tez super, acz oszczedniejsze w dolnym pasmie niz k618 - jesli to dla Ciebie wazne.

 

Czy mozna lepiej? To juz zalezy od preferencji. Posluchaj tez np ath m50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K619 będą fajne, jeśli lubisz basik. Ostatnio Audiomagic ogłaszał się, że ma je sporo taniej, możesz ich spytać. Uniwersalniejsze i lepsze będą Audio Technica M50, choć one są sporo większe i droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up - 5 sekund szukania i masz:
http://forum.mp3store.pl/topic/102647-akg-k-618-vs-k-67/

 

i info z head-fi.org:

 

Raw assumption, TIesto tuned for more details ala Tiesto line-ups. AKG for more raw bass prowess.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś byłem w Saturnie i trafiły mi się AKG K619 i kilka innych...m.in. Sony xb600, Sony v55, AKG 519.

 

Jeżeli chodzi i o szczegóły i "czystość" bassu to k619 rzeczywiście wypadają z powyższych najlepiej ale grają tez spośród nich najciszej na moim Note 2:(

Pod tym względem każde z powyszych grały głośniej, ale znowu nie za czysto...:(

 

I mam dylemat:(

 

Po za tym k619 były najwygodniejsze pomimo tego, że musiałem pałąk rozsunąć na maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie ma sluchawek idealnych :)

sprawdz jeszcze takstary hd6000 w mp3store. Powinienes odczuc jeszcze wieksza "czystosc". Na papierze maja nizsza efektywnosc... ale mi jakos z grajka graly calkiem glosno. Takze na dwoje babka wrozyla, bo moglo mi sie pokickac ;) ale warto sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej. Kupiłem trzy tygodnie temu AKG K619 po dłuuuuugich oględzinach w Saturnie.

Słuchawki grają świetnie, zarówno pod kompem bez karty muzycznej jak i pod Note 2, choć tu myślałem że będzie lepiej - ale jest wystarczajaco!

Takie pierwsze spostrzeżenia:

- spoko opakowanie,

- super wygląd słuchawek,

- niby ludzie piszą, że sa masywne ale jak dla mnie to nie za bardzo - obchodze sie z nimi jak z jajkiem po przeczytaniu tych wszystkich opinii o ich łamliwości,

- dość krótki kabel, ale na szczęście jest przedłużka w zestawie,

- mam sporą głowę, ale bez przesady tak, że sluchawki muszą być rozciagniete na maksa żeby odpowiednio sie trzymały,

- docisk jest dość silny, przy moim sluchaniu przez ok 4 godz. dziennie z deka bolą uszy:-), ale dla tego dźwięku da radę wytrzymać. ..,

- minus taki, że z Note 2 nie działają przyciski na pilocie od podgłaszania,

- dźwięk naprawdę mi odpowiada w calym zakresie, od dość glebokiego basu po wysokie tony,

- bas nie jest punktowy co bardzo mi sie podoba,

- nawet po dłuższym słuchaniu dźwięk nie jest męczący.

Pewnie jak każdy kupujący te słuchawki obawiałem się o wytrzymałość pałąka. Z początku bylem zaskoczony, że słuchawki mają taką słabą opinię, jeśli chodzi o wytrzymałość ponieważ wydawały sie dość solidne. Profilaktycznie używałem ich bardzo delikatnie: nie rozciągałem ich, nie nosiłem w torbie ani w plecaku, nie składałem itd. W ubieglym tygodniu zauważyłem bardzo malutkie pęknięcie na bocznym pałąku, więc zacząłem się z nimi obchodzić jeszcze delikatniej. No ale cóż. .. dziś czar prysł... przy bardzo delikatnym zdejmowaniu z głowy pękł pałąk przy zawiasie słuchawki i po prostu zamarłem:-(:-( jak może do czegoś takiego dojść po 3 tygodniach użytkowania? :-( fuck... Ciekawe czy uznają mi gwarancję:-(

 

Jak myślicie lepiej oddać do Saturna czy do jakiegoś ogólnopolskiego serwisu??

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności