Skocz do zawartości
  • 0

SŁUCHAWKI NAUSZNE; ES-FC300,HM5,HP100,K240, inne?


Kacprasty

Pytanie

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!

 

 

 

Poszukuje dobrych słuchawek (cena nie gra roli) zawsze fascynowałem się sprzętem przenośnym, mam głośniki przenośne Wavemaster Mobi, podłączone do bardzo mało znanego odtwarzacza iriver B100, polecony przez Was po ustawieniu eq jak na sprzęt przenośny nawet, nawet..

 

Zastanawiam sie nad doborem DOBRYCH SŁUCHAWEK które mają mi służyć, cenię sobie neutralność i dedali duzo, wykonanie, komfort.

Moją uwagę przykuły;

- Brainwavz HM5,dużo detali podobno jest słyszalne i wydają się być ciekawe (Jezeli są lepsze słuchawki od tych proszę o napisanie,dużo o nich czytałam także one mnie najbardziej nakłaniają) wady to uścisk poduszek
-Soundmagic HP100 dużo osób je zchwala ciekawi mnie czy są lepsze od HM5?
–ONKYO ES-FC300 ktoś słyszał o nich? Podobno niesamowite, (dla Ciekawych linki :) )

- AKG K240 MKII lepsze pod względem wytrzymałośći od K242, nie wiem jak jest z K272? Napewno lepsze dźwiękowo są...

 

Zdaję sobie sprawę, że sam odtwarzacz może sobie nie poradzić bez dobrego wzmacniacza

 

P.S Nie dostałem żadnych odp na zadawane przeze mnie wcześniejsze zapytania, dlatego liczę tutaj na szczegółową odpowiedź
i ewentualne doradzanie mi co mam poczynić, możecie Państwo przedstawić swoje rozważenie sprawy jak widać dopiero orientuować zaczynam się w tematyce

 

LINKI:

http://outletmaxaudio.pl/pl/static/onkyo-es-fc300-sluchawki-nauszne-test.html

 

http://outletmaxaudio.pl/pl/static/sluchawki-nauszne-onkyo-es-hf300-i-es-fc300.html

 

http://outletmaxaudio.pl/pl/static/wywiad-z-inzynierami-onkyo-tworcami-sluchawek-es-hf300-i-es-fc300.html

Edytowane przez Kacprasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

i hm5 i hp100 maja swoich zwolennikow i jedne i drugie moga Ci podejsc. jeszcze dorzuce swoje propozycje:

HM5 graja bardzo rowno i poprawnie, acz dla mnie nudno.

HP100 zas dosyc jak dla mnie szczuple granie - zwlaszcza na slabym zrodle. tez male braki w wyzszym basie

akg k545 - znow niby wszystko fajnie i pieknie... ale po pewnym czasie zastanawialem sie jak przy hm5 gdzie zywiol i radosc? :) troche matowo.

ath m50 - najwiecej zycia, energii i miesa, ale za to granie Vka i jak dla mnie nieco klujaca gora.

takstar pro80 i hd6000 - dobra konkurencja dla m50. mniejsza Vka, nie ma kujacej gory. Graja rowniej, acz moze troche mniej soczyscie. Ale imo radosniej i zywiej niz hm5 czy hp100.

 

Najlepiej podjedz do mp3store i posluchaj powyzszych albo przynajmniej czesci i zobacz ktory kierunek jest dobry dla Ciebie.

 

Wszystkie sluchawki na prawde sa dobre i moga byc dla Ciebie fajne - wiec zalezy od juz indywidualnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za wypowiedź ; ) Jest to szczególnie dla mnie ważne, gdyż to będą pierwsze moje porządne słuchawki

 

Tak się zastanawiałem kiedyś najlepiej wlasnie będzie jak się przyjadę do mp3 store najbliższy mam w Krk.Oby były te które mnie interesują :)

 

Jak narazie dziękuję za propozycję i za wyjaśnienie będzie łatwiej wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności