Skocz do zawartości

Potrzebne dwa przewody, do słuchawek, oraz radia samochodowego.


erelas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisałem już na tym forum w sprawie przewodu laptop - wieża, teraz potrzebuję dwóch innych przewodów.

Do moich słuchawek SUPERLUX HD 681 EVO, jack żeński-jack męski. Można to nazwać rekablingiem, ale te słuchawki mają odpinany przewód dlatego potrzebuję przewodu z dwoma jackami 3.5mm. Przewód 1m, najwyżej 1.5m

Drugi przewód 30cm-1m do samochodu, mam radio z wejściem AUX i do niego podpinam sobie telefon, tutaj potrzeba przewodu jack męski-jack męski 3.5mm

Piszę tutaj, bo zależy mi na przewodach zapewniających jak najlepszą jakość audio.

Oraz jeszcze jedno, może to głupie ale preferuję wejścia większych rozmiarów, ufam takowym bardziej niż plastikowym albo gumowym niewiele większym od samego styku.

Wolałbym opcje z allegro o ile to możliwe.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)

Edytowane przez erelas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością audio? Nie podawałem ceny, ale takie 35-40 zł to maksimum co chciałbym zapłacić. Grubość przewodu to 4 mm, czyli średnica żyły to maks 2.5mm tyle wystarczy żeby nie ograniczało dźwięku?

EDIT. 35-40 zł za jeden oczywiście, nie za oba. :)

Edytowane przez erelas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niestety kolegi Retter.. mógłbyś rozwinąć?

Dobra, kupiłem ten przewód.

Jeszcze potrzebny przewód z jednym wtykiem jack żeńskim i jednym męskim, patrzyłem u tego sprzedawcy i nie ma takich przewodów w ofercie.

Edytowane przez erelas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie samemu to żaden problem, ale kwestia tego jak to będzie wyglądało :) Przewód gotowy wygląda lepiej, niż taki robiony w domu.

 

Dzięki za propozycje, nadal szukam przewodu jack męski-jack żeński.

 

A dlaczego ma wyglądać gorzej? Jeśli nie ma żadnego splittera przy którym najłatwiej chyba coś skopać jeśli chodzi o estetykę to nie wiem co może źle wyglądać. No chyba, że kupisz brzydki kabel i jack ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyglądać gorzej bo nie zrobi się tego tak profesjonalnie jak jest robione przez jakaś maszynę na taśmie.

Ale to co widoczne jest właśnie zrobione na taśmie (sam przewód i jacki). To co sam musisz zrobić to polutować to wszystko do kupy. A luty są schowane w jackach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam przewodu jack 3.5mm <-> 2x czincza. Podłączenie playera do wieży. Do około 35 zł.

 

Proszę o propozycje z allegro :P

Żartujesz sobie ? allegro nie jest trudne w obsłudze, cudów nie oczekuj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. pomyśl..

Pisze na tym forum bo wiem że tutaj ludzie znają się na przewodach, a ja nie chcę kupić byle gó*na. A ja się na przewodach nie znam.

Zrozumiałeś?

Czy takie coś będzie się nadawało?
http://allegro.pl/jack-3-5mm-2xrca-5m-prolink-exclusive-sklepy-w-wa-i3858086980.html

Edytowane przez erelas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności