Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 300zł


Sajmon32

Pytanie

Witajcie,

 

 

Jestem na etapie poszukiwań słuchawek nausznych do 300zł. Jak na razie na oku mam sony v55 lub jbl j55 i nie wiem które są lepsze ( nie ukrywam, że liczę na ich ocenę). Ewentualnie jak toś ma swoją propozycję to proszę śmiało pisać. Zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku, słucham przeróżnej muzyki od klasycznej po ciężką elektronikę lub metal. Wolałbym słuchawki nauszne ze względu na rozmiar, ale jak ktoś jest w stanie przekonać mnie do słuchawek wokółusznych to chętnie wysłucham. Słuchawek będę używał częściej poza domem, więc raczej konstrukcja zamknięta ( ewentualnie proszę o opinię na temat półotwartych, jak się sprawują w centrum miasta). Rozważam też słuchawki sennheiser hd 449 ( duże wokółuszne), czy da się je nosić na mieście ( czy nie wygląda się trochę głupio z takimi wielkimi słuchawkami na głowie?) i najważniejsze pytanie, czy dźwięk jest lepszy od wyżej wymienionych sony lub jbl? Czy ktoś miał styczność ze słuchawkami Takstar ściąganych z Chin? Jak będzie potrzebne coś jeszcze to odpiszę.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jbl j55 moim zdaniem sa slabe. Ot takie basowe zamulacze. Spojrz w strone akg k618 albo takstar hd6000.

K618 mocny dol ale nie zalewajacy jak w jbl.

Hd6000 bardziej rowne. Zejscie tez niskie ale nie ma takiej ilosci dolu co k618. Takze kto co lubi. Ale oba modele moim zdaniem wyzej niz jbl...

 

Sony nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja dodam:
HD449 podobno bardzo fajnie sprawują się na mieście. Z mojej strony polecę Shurki SRH440, powinieneś znaleźć gdzieś do 300 zł. Grają bardzo uniwersalnie, szybko, zwinnie, dynamicznie + są składane i mają odczepiany kabel. Ew. tańszy model SRH240, ale on się nie złoży i nie odczepi kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jadę posłuchać takstarów do mp3store. Dam znać czy się zdecydowałem.


Właśnie wracam z mp3store z trakstarami hd6000. Powiem szczerze, że bardziej podobały mi się w brzmieniu hi2050 ale z racji tego, że są to słuchawki otwarte to nie zdecydowałem się na nie (brak tłumienia dźwięków ). Mam jeszcze jedno tylko pytanie, czy po wygraniu hd6000 nabiorą lepszego dźwięku? W sklepie zostały dopiero co wyjęte z pudła, natomiast hi2050 grały jakieś 8h.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności