Skocz do zawartości

Xonar DG BULK


Rekomendowane odpowiedzi

To jest wciąż Xonar DG, jakiś idiota po prostu nie potrafi dodać zdjęcia poprawnie, a reszta idiotów idzie jak widać w jego ślady. Zdjęcie pochodzi z Xonara U7, koszt: 300-330zł. Słowo BULK odnosi się jedynie do formy opakowania karty, która w tym przypadku jest pakowana np. w opakowaniu zbiorczym, co w konsekwencji może oznaczać , że kupujemy ją bez opakowania i dodatkowych komponentów , ale często trochę taniej niż w innych wersjach OEM, BOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wciąż Xonar DG, jakiś idiota po prostu nie potrafi dodać zdjęcia poprawnie, a reszta idiotów idzie jak widać w jego ślady. Zdjęcie pochodzi z Xonara U7, koszt: 300-330zł. Słowo BULK odnosi się jedynie do formy opakowania karty, która w tym przypadku jest pakowana np. w opakowaniu zbiorczym, co w konsekwencji może oznaczać , że kupujemy ją bez opakowania i dodatkowych komponentów , ale często trochę taniej niż w innych wersjach OEM, BOX.

Nie no, kolega się zaje*iście wysilił ...

 

"Chim3rA napisał(a):

(Wczoraj 16:17)

Majkol napisał(a):
Wybaczcie, nie chcę zakładać nowego wątku, bo mam tylko jedno pytanie.

Czy ASUS XONAR DG-BULK różni się tylko tym, że jest zewnętrzny? Wszystkie komponenty są takie same??

Najlepiej by było jakbyś napisał do Asusa, bo aktualnie to się pogubiłem. Szkoda, że autor nie zrobi już zdjęcia tego co kupił.

Oba modele tych kart zewnętrznych są bardzo podobne, ale rzeczywiście ten Xonar za ~100 zł istnieje.""

 

"xonar u7 ma złotą obwódkę na obudowie.

xonar dg bulk jest kartą zewnętrzną gra dokładnie jak DG ze stacjonarki, właśnie odebrałem z prolina.

i co Wy na to?"

 

I teraz bądź mądry, aż zamailowałem do znajomego ze sklepu komputerowego, faktycznie taki twór istnieje O-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest wciąż Xonar DG, jakiś idiota po prostu nie potrafi dodać zdjęcia poprawnie, a reszta idiotów idzie jak widać w jego ślady. Zdjęcie pochodzi z Xonara U7, koszt: 300-330zł. Słowo BULK odnosi się jedynie do formy opakowania karty, która w tym przypadku jest pakowana np. w opakowaniu zbiorczym, co w konsekwencji może oznaczać , że kupujemy ją bez opakowania i dodatkowych komponentów , ale często trochę taniej niż w innych wersjach OEM, BOX.

Nie no, kolega się zaje*iście wysilił ...

 

"Chim3rA napisał(a):

(Wczoraj 16:17)Majkol napisał(a):
Wybaczcie, nie chcę zakładać nowego wątku, bo mam tylko jedno pytanie.

Czy ASUS XONAR DG-BULK różni się tylko tym, że jest zewnętrzny? Wszystkie komponenty są takie same??

Najlepiej by było jakbyś napisał do Asusa, bo aktualnie to się pogubiłem. Szkoda, że autor nie zrobi już zdjęcia tego co kupił.

Oba modele tych kart zewnętrznych są bardzo podobne, ale rzeczywiście ten Xonar za ~100 zł istnieje.""

 

"xonar u7 ma złotą obwódkę na obudowie.

xonar dg bulk jest kartą zewnętrzną gra dokładnie jak DG ze stacjonarki, właśnie odebrałem z prolina.

i co Wy na to?"

 

I teraz bądź mądry, aż zamailowałem do znajomego ze sklepu komputerowego, faktycznie taki twór istnieje O-o

 

 

 

 

Można wiedzieć z którego sklepu ten znajomy ?

Tzn że potwierdził że to jest zewnętrzna karta - tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj odnośnie tej karty do Asus-a i oto co otrzymałem:

 

Szanowny Kliencie,

Prezentowane na zdjęciu urządzenie to Xonar U7. Nic nam nie wiadomo o "zewnętrznej" wersji modelu DG. Sugeruję wyjaśnienie tego fenomenu u Sprzedawcy, bądź też skorzystanie z bardziej wiarygodnego źródła sprzedaży.

Pozdrawiam,
Paweł Sobieszek

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności