Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie thomann.de- styczeń


Panataki

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończę spam w temacie z poprzedniego zamówienia.

Zbieramy osoby chętne na zamówienie z thomann.de, osoby zainteresowane proszę o wpisy podany sposób jak w przykładzie podanym dalej. Zamówienie aby przesyłka była darmowa musi być złożone na 199€, przesyłka w kraju zgodnie z cennikiem poczty(ewentualnie kurierem/e-przesyłka).
Wszystkich zainteresowanych proszę o stosowanie się według wzoru:

[nazwa użytkowania z linkiem do profilu] - [ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu z thomann.de wraz z linkiem] ... [ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu z thomann.de wraz z linkiem- [podliczona dokładna cena w EUR] a ostatnia aktualna osoba na liście sumuje wszystko [s: XXEUR]

 

Przykład:
S: 205,6EUR
Lista jest otwarta(wstępnie) do uzbierania 199Ojro. Proszę o szybkie i rozważne decyzję, chciałbym zamawiać zaraz po Nowym Roku.
Każda osoba zainteresowana zakupem dostanie w dniu zakończenia prywatną wiadomość z danymi do przelewu.
Na przelewy wyznaczam 48 godzin, jeśli nie uzbiera się suma podana w pierwszych zdaniach, zamówienie zostanie odwołane/przedłużone o kilka godzin jeśli reszta będzie chętna.
Kursy waluty po jakim będziemy się rozliczać będzie znany podczas wysyłania szczegółów zamówienia.
Osoby nie zdecydowane niech nawet nie myślą się wpisywać i wypisywać.
Zgodnie z prośbą

Thomann to nie sklep polski sklep gdzie kombinuje się aby czasem gwarancja nie była uznana bo tylko same straty.

Na Thomannie gwarancja wygląda dokładnie tak(przy zbiorowym):

- składający zamówienie piszę do thamanna "pozowolenie" dla danej osoby(nazwisko + email),

- "dana osoba" wysyła do sklepu email z fakturą(pdf jest wystarczający),

- osoba reklamująca dostaje potwierdzenie przyjęcia, osoba składające zamówienie również,

- reklamujący otrzymuje email z instrukcjami pakowania oraz etykietę do wysyłki(tak, osoba nie ponosi kosztów przesyłki).

 

Cały proces trwa do dwóch dni roboczych.

Edytowane przez Panataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zbieracie kasę ?

 

wpłacamy kasę na czyjeś konto ?

 

nie lepiej od razu wpłacić na PayPal - tam mają przewalutowanie choć pobierają niewielką prowizję

 

szybciej i sprawniej I think

 

 

 

 

 


.mindmaster - 1x Superlux HD -681 EVO BK - 27 EUR

Edytowane przez mindmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylu enterów w tak krótkim poście nigdy nie widziałem, a do tego źle się wpisałeś


UWAGA: Tak się wpisuje na listę
{url=link}nazwa{/url} oczywiście z użyciem [ ] zamiast {} np. [ url = http://forum.mp3store.pl/user/53052-cocabanana/]Cocabanana[ / url] tak samo w przypadku przedmiotu, nie może być spacji w kodzie np za =

Paypal..różnie to bywa, potem ludzie otwierają spory, cofają pieniądze i ludzie chcąc zrobić coś dobrego jeszcze kasę tracą.
Ja może się też wpiszę na evo, ale muszę się jeszcze zastanowić, zeby się nie wpisywać i wypisywać :)

W zamian za wpis bez zakupu poprawię "listę"

 

 

1.Mindmaster – 1x Superlux HD-681 Evo BK - 27 EUR

 

S= 27 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewy na moje konto, jak chcesz to możesz na paypala, ale szybciej i tak od razu do banku, bo stamtąd będę musiał wziąć kasę potem. Zamawiam z thomann.de i płacę za pobraniem, z tego co wiem najtańsza opcja- prawie 10gr taniej niż paypal.

 

1. Mindmaster 1x Superlux HD330 - 26 EUR

Suma 26 euro

Edytowane przez Panataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kursy walut polecam kantor.aliorbank.pl najtanszy mi znany. wszystko zalezy ile przesylka do polski, bo mysle o superlux 668b za 29euro, ale przy 15 zł przesyłce po kraju to 5 zł oszczednosci i 0 gwarancji i tu sie robi problem

 

właśnie teraz przeliczyłem i na swoich też "zaoszczędzę" raptem 10 zł :P

nie wiem czy nie lepiej zamówić w Polsce - szybciej bym miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kursy walut polecam kantor.aliorbank.pl najtanszy mi znany. wszystko zalezy ile przesylka do polski, bo mysle o superlux 668b za 29euro, ale przy 15 zł przesyłce po kraju to 5 zł oszczednosci i 0 gwarancji i tu sie robi problem

 

yyy, trzyletnia gwarancja door to door?

 

Koniec spamu w temacie, kto chce wpisuje się kto nie, nie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli chodzi o kursy walut polecam kantor.aliorbank.pl najtanszy mi znany. wszystko zalezy ile przesylka do polski, bo mysle o superlux 668b za 29euro, ale przy 15 zł przesyłce po kraju to 5 zł oszczednosci i 0 gwarancji i tu sie robi problem

 

yyy, trzyletnia gwarancja door to door?

 

Koniec spamu w temacie, kto chce wpisuje się kto nie, nie musi :)

 

odpowiem podobnie:

 

"yyy" ale to Ty masz dowód zakupu, nie ludzie ze zbiorowego.

Nie jest to SPAM ale ważna informacja;

Kupując zbiorowo tylko zamawiający ma oryginał zamówienia i fakturę czy inny dokument potwierdzający zakup;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomann to nie sklep polski sklep gdzie kombinuje się aby czasem gwarancja nie była uznana bo tylko same straty.

Na Thomannie gwarancja wygląda dokładnie tak(przy zbiorowym):

- składający zamówienie piszę do thamanna "pozowolenie" dla danej osoby(nazwisko + email),

- "dana osoba" wysyła do sklepu email z fakturą(pdf jest wystarczający),

- osoba reklamująca dostaje potwierdzenie przyjęcia, osoba składające zamówienie również,

- reklamujący otrzymuje email z instrukcjami pakowania oraz etykietę do wysyłki(tak, osoba nie ponosi kosztów przesyłki).

 

Cały proces trwa do dwóch dni roboczych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomann to nie sklep polski sklep gdzie kombinuje się aby czasem gwarancja nie była uznana bo tylko same straty.

Na Thomannie gwarancja wygląda dokładnie tak(przy zbiorowym):

- składający zamówienie piszę do thamanna "pozowolenie" dla danej osoby(nazwisko + email),

- "dana osoba" wysyła do sklepu email z fakturą(pdf jest wystarczający),

- osoba reklamująca dostaje potwierdzenie przyjęcia, osoba składające zamówienie również,

- reklamujący otrzymuje email z instrukcjami pakowania oraz etykietę do wysyłki(tak, osoba nie ponosi kosztów przesyłki).

 

Cały proces trwa do dwóch dni roboczych.

Ja bym dorzucił taki proces as a sticky post,

wtedy ludzie mogą ocenić ryzyko czy chcą zaoszczędzić parę groszy czy jednak to nie dla nich (warto przypomnieć, że zamawiający nie zawsze będzie dostępny tudzież będzie zawsze "pisał" do sklepu etc);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sticky? Ja się dziwię, że takie zbiorówki nie są banowane na tym forum - w końcu to forum sklepu MP3Store :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności