Skocz do zawartości

Iaudio 5 512mb Czy Warto Instalowac Nowy Firmware?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest to moj pierwszy post na tym forum, wiec witam wszstkich. Poszperałem troche po tematach dotyczacych oprogramowania do odtwarzaczy i widze, że uzytkownicy maja wiecej problemow niz kozysci po zaistalowaniu nowego oprogramowania. Ja czekam na przesylkę z moim pierwszym odtwarzaczem mp3 bedzie to IAUDIO 5 512MB. Słyszalem, że tego modelu fima juz nie produkuje i teraz moje pytanie.

 

1. Czy warto instalowac nowy firmware i co wnosi najnowszy??

2. Czy do tego modelu beda jeszcze oprogramowania??

3. Na stronie producenta jest wersja - iAUDIO 5 Firmware V1.48 Beta1 - jest to wersja beta czyli testowa czy ktos probowal ja instalowac??

 

PS Troche pytam na wyrost bo jeszcze sprzetu nie mam w rekach a juz sie martwie o oprogramowanie <_< Mimo wszystko prosze o pomoc.

 

Pozdr

TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy warto instalowac nowy firmware i co wnosi najnowszy??

 

z jednej strony mówi się, że jak wszystko działa to nie ma sensu nic na siłę robić... z drugiej - sam poczytaj co nowy firmware daje:

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboar...;bmenu=download -> z listy "iAUDIO 5" i poczytaj...

 

np. "- Fixed the error that reduces playback time." <- będzie grał dłużej...

 

2. Czy do tego modelu beda jeszcze oprogramowania??

 

raczej nie (skoro ludzie i tak nie widzą sensu uaktualniania, to po co robić? ;] ), pewnie finalna wersja 1.48 będzie ostatnia...

 

czy ktos probowal ja instalowac??

 

u nas nie wiem, tu napewno:

http://www.iaudiophile.net/forums/forumdisplay.php?f=26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjada więcej naszego cennego miejsca

 

a na stronie cowon pisze:

 

* If total capacity of memory size is smaller after the firmware upgrade than before, please format your iAudio with windows explorer. The total capacity will then be restored to normal.

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboar...;bmenu=download

 

więc w czym problem? :)

 

---

 

co do padu to inna sprawa, ale nie wiem z czego to wynika czy czego jest to wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że zaraz odpiszesz na powyższego posta :)

 

Faktycznie nie doczytałem wszystkiego na stronie producenta i nie próbowałem tego. Dzięki za info KHRoN :)

 

No i nie twierdze że jest to problem :P

 

Co do padnięcia.... stało się to tylko przy jednym komputerze. Playerka podłączałem już do wielu komputerów z równymi windowsami. Obecnie przy starym sofcie mimo podłączania do owego komputera na którym padł nic się nie dzieje. Działa jak trzeba.

 

Fakt jednak jest taki że nie potwierdza to wcale wady tamtego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności