Skocz do zawartości
  • 0

Nie wiem które wybrać.


Hardison

Pytanie

Witam jestem na tym forum nowy. Kieruję do was prośbę byście spróbowali mi doradzić w kwestii słuchawek. Do nie dawna używałem słuchawek Philips o'neill sho9560 (http://www.ceneo.pl/12140921). Niestety byłem zbyt pewny ich wytrzymałości i je złamałem. Ogólnie byłem z nich zadowolony - miały fajny design, materiałowy kabel, bardzo wygodne, tłumiły otoczenie, na jakość dźwięku nie narzekałem.

 

Szukam słuchawek o podobnych cechach, Ważne jest by były wygodne, dobrze wyglądały, tłumiły otoczenie, jakość dźwięku dobra i basem bym nie pogardził. niestety mój budżet mieści się teraz w granicach do 200 zł. Słuchawek używam wychodząc na miasto, w domu do słuchania muzyki, filmów i w czasie podróży. Ogólnie słucham wielu rzeczy, od rapu przez dubstep po nawet Soundtracki różnej maści.

 

O to słuchawki, które wyszukałem, ale nie jestem co do nich pewny Pioneer SE-MJ521 i Pioneer SE-MJ531 (jaka jest mniej więcej różnica), PIONEER SE-M290, AKG K518 (ale one nie są chyba zbyt wygodne z tego co słyszałem) Creative Labs AURVANA LIVEA może znacie coś lepszego?

Edytowane przez Hardison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najbardziej do opisu z wymienionych pasują akg, tylko co do wygody może być różnie, potrafią dość mocno uciskać i grzać uszy, można je rozgiąć co prawda, ale chyba nie każdemu to pomaga. Pierwszych dwóch pioneer nie znam, a se-m290 po pierwsze niezbyt wyjściowe (delikatnie mówiąc), po drugie są półotwarte i z tego co pamiętam to słabo tłumią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używałem 518 przez ponad dwa lata, na zewnątrz, w biurze, w czapce i bez, a łeb mam chyba wielki i albo się rozszerzyły, albo nie są tak niewygodne, jak wieść gminna niesie, w każdym razie mnie nic nie uwierało.

 

Aha, jeszcze okulary noszę.

 

Świetnie tłumią, ale są dość basowe. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Recabling to możesz zrobić sobie sam jak Ci się stockowy kabel uwali.

Faktycznie, Cal lepiej zagrają z dobrego źródła ale i ze słabszych źródeł lepiej zgraja od tych co wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zostaw ten kabel w spokoju, zmiany po recablingu są raczej subtelne. Lepiej zainwestuj te pieniądze w lepsze źródło.

Efekt będzie lepszy i łatwo zauważalny. Recabling ma sens tylko w wypadku uwalenia stockowego kabla. Chyba że stać Cię na jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nowe są i się dopasują, pady zmiękną. Co do tłumienia trzeba by poprosić Perul_a o radę czym najlepiej je wytłumić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności