Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100zł(outdoor)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Wiem, że takich tematów było sporo, wiekszość przejżałem wraz z polecanymi słuchawkami. Niestety większość polecanych słuchawek np. superluxy czy maxelle odpadają ze względu na wygląd( ma to być prezent dla siostry, używać ich będzie podpinając je pod smartfon-model niestety jeszce nie wybrała ). Z tego co przejzałem w sklepach do wyboru mam:

sony: v150, zx100

panasonic: rp-djs200

Niestety nie miałem możłiwości ich odsłuchać, do większego maista mam troche daleko więc zdam się jedynie na wasze opinie. Mam pytanie co to jeszcze ejdnego modelu Philipsa, mianowicie shl4500, oczywiście kolor biały. Nie moge zanlezc zadnych opini o nich prócz kilku na jakims niemieckim poratalu. ktoś widział te słuchawki? nadają się do używania na zewnątrz ponieważ wydają sie być większe od wyżej wymienionych. W gre wchodzą tylko słuchawki o białym kolorze.

Edytowane przez danu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, troche wykraczają z góry założonego budżetu-100zł, więcej nie wyskrobie. Ze słuchawek, które wymieniłem podobaja mi sie te philipsy shl4500 tyle, że na żywo ich nie widziałem dlatego interesuje mnie zdanie kogoś kto miał z nimi jakąkolwiek styczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyśl o Aiaiai tracks? Są w forumowym komisie za lekko ponad 100, sam ostatnio kupiłem z ciekawości i czekam na paczkę, ponoć całkiem fajnie to to gada, a i wygląd dla dziewczyny jest myślę atrakcyjny (moja jak zobaczyła jak wyglądają, oświadczyła, że fajnie, że jej słuchawki zamówiłem...). Jest tu trochę opini o nich, możesz poszukać. Ja swoje dostanę w ciągu jakichś dwóch dni, więc dopiero wtedy będę mógł coś konkretniej od siebie dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, troche wykraczają z góry założonego budżetu-100zł, więcej nie wyskrobie. Ze słuchawek, które wymieniłem podobaja mi sie te philipsy shl4500 tyle, że na żywo ich nie widziałem dlatego interesuje mnie zdanie kogoś kto miał z nimi jakąkolwiek styczność

Kurcze! Rozpędziłem się z ceną. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak, które z niżej wymienonych są warte uwagi o ile wogóle takowe wśród nich się znajdują:

sony zx 100, v150,

panasonic djs200

pioneer se mj711.

Tylko takie u mnie na miejscu wypatrzyłem w granicach 100zł. Mieliście, któreś an uszach, któreś możecie polecić?

Edytowane przez danu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności