Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] JBL J55 - warto?


eastern

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

tak chodzę sobie wczoraj po pewnym sklepie ze sprzętem elektr. w pewnej śląskiej galerii, zawinąłem tak z ciekawości na słuchawki i mimo, iż nowych słuchawek tak naprawdę nie potrzebuję dosłownie zachorowałem na owy model.

 

http://www.mp3store.pl/article/jbl-j55-white,2013170249852091548.html

 

Są mięciutkie, grają cieplutkim, mocnym środkiem, a do tego wyglądają po prostu świetnie (mowa o kolorystyce szaro-białej). Nawet niektóre konkurencyjne modele w okolicach 400-450zł prowadziły się moim zdaniem gorzej. Oczywiście, opinia subiektywna.

 

 

Chciałbym się zapytać, tudzież poradzić:

 

1. Czy nie wydam ~260zł w przysłowiowe błoto pod wpływem zajawki? Mało słyszałem o owych słuchawkach, słuchawkach marki JBL chociaż rzecz jasna samej marki nie trzeba mi przedstawiać.

2. Co oznacza stan sklepowy mp3store "na wyczerpaniu" - gdzieś są czy dopiero należy spodziewać się ściągania z magazynu? Pytam, bo jak już kupię to zrobię to natychmiast ;)

 

Aktualnie jestem użytkownikiem budżetowych AKG K512, K315, K319. Do K512 nie mam zastrzeżeń, lecz w porównaniu do J55 grają po prostu suchutko. Owe JBL'e służyć by miały przede wszystkim do słuchania muzyki na co dzień poza domem z takiego urządzonka:

143776.jpeg+ odsłuchu gitary.

 

Z góry bardzo dzięki za sugestie. Pozdrawiam!

Edytowane przez eastern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności