Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Pioneer vs SuperLux


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek które pokaża lepszą strone muzyki do 150 zł

I mam oto pytanie które będą lepsze SuperLux HD-669 czy Pioneer SE-390

Uwzględnić trzeba wygode ,tłumienie otoczenia ,lubie basy ,bedą używane tylko i wyłącznie w domu.Które byście wy wybrali i dlaczego .

 

WIem ze jedne maja pasmo 5-29 , 32ohm , Czułość 105 dB , Maks. moc wejściowa 1,500 mW(pioneer)

a te drugie 10-30 , 56ohm , Czułość: 98dB , Maksymalna moc wejściowa: 200 mW(nwm czy dobrze podane ) (superlux)

Czytałem ze ohmy nie mają wpływu na dzwięk .

 

A może Superluxy HD 660 ?

Edytowane przez pompa903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Wave 2

i ze mam pewnie jakoś słąbo karte to podłączyłem wieże do kompa i słucham z wieży.

Karta Realtek HD Audio output (nwm czy to nazwa tej karty )To może HD 660 ?

Miałem 2 modele które mi się podobały i w 2 pierwszych postach moje zadowolenie się rozwiało

W zasadzie HD 681 to 669 tylko zamkniete tak mi sie wydaje i tak gdzies wyczytałem.

Edytowane przez pompa903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd660 imo są gorsze brzmieniowo niż 681/668b, choć to dobre słuchawki, lepsze pewnie od se-m390, nie chce mi się porównywać.

Hd681 są półotwarte. Ja zaczynałem od zamkniętych, wolę półotwarte/otwarte. Bierz hd681 jako start w tej cenie lepszych nie ma. Poleciłem je wielu osobom, wszyscy są zadowoleni, a właścicielom droższych i sporo droższych słuchawek rzędnie mina jak ich słuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności