Skocz do zawartości

JVC HA-S680 większy brat HA-S500


lipiec2009

Rekomendowane odpowiedzi

JVC to najłatwiejsze słuchawki do napędzenia jakie słyszałem, są bardzo skuteczne.

990 32ohm nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając internet wpadłem na te słuchawki i nie powiem jestem nimi bardzo zainteresowany. Mam trzy pytania co do nich:

1. Jak się mają ich gabaryty do np AKG k518? Da się w nich wyjść na dwór?

2. Czy nie gryzłyby się z HTC ONE M8? Nie znam się za bardzo na barwach dźwięku itp. Mogę jedynie powiedzieć, że Superluxy HD668b ładnie grają z tym telefonem, jednak mają one zupełnie inny charakter...

3. Znacie jakiegoś zaufanego sprzedawcę na Amazonie/eBayu który zajmuje się sprowadzaniem ich z Japonii? Ewentualnie może jakiś forumowicz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe aby takie słuchawki zagościły w ofercie mp3store?

Sprzedawane są tylko na teren Azji.

Mi sprowadził i sprzedał Cocabanana

Myślę że FeX też nie odmówi pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nie ma takiej opcji. JVC nie sprzedaje ich poza Japonią, więc tylko ebay/amazon. Nie chcom dolaruf ani ojro tudzież funtuf. Jeno jeny ;)

Co do rozmiarów tych słuchawek to wrzucałem chyba fotkę z K619.
http://forum.mp3store.pl/topic/111293-jvc-ha-s680-wiekszy-brat-ha-s500/page-4#entry1062024

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak najbardziej się nadają. Konstrukcja z nanotubek sprawia, że są bardzo szybkie, precyzyjne. Dzięki temu nie gubią się w natłoku energicznych gitar i perkusji :)

Ale średnica rzeczywiście nie dominuje. Te JVC określiłbym jako lekką V-kę z baaaardzo nisko schodzącym basem i dużą precyzją brzmienia.

Może będę w listopadzie zamawial, na święta akurat bym miał prezent hehe. Jakby było źle ze średnią, to zawsze można się uśmiechnąć do forumowych magików o jakiś domowy patent na wypchnięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - nie ma takiej opcji. JVC nie sprzedaje ich poza Japonią, więc tylko ebay/amazon. Nie chcom dolaruf ani ojro tudzież funtuf. Jeno jeny ;)

 

Co do rozmiarów tych słuchawek to wrzucałem chyba fotkę z K619.

http://forum.mp3store.pl/topic/111293-jvc-ha-s680-wiekszy-brat-ha-s500/page-4#entry1062024

Jakieś mi dziwnie znajome te JVC. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że mam za wysokie wymagania co do JVC...

Podobnie miałem z Superlux HD330, Takstar HD2000, Takstar Hi2050, nie wytrzymały presji :)

To zależy czego oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej cenie Takstar Pro80 od Chińczyka :)

No i? Jakoś nie widzę Takstarów mających taki dół oraz precyzję brzmienia. Że o ich "przenośności" nie wspomnę... Całkiem inne słuchawki ;)

Ja wolę JVC akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tej samej cenie Takstar Pro80 od Chińczyka :)

No i? Jakoś nie widzę Takstarów mających taki dół oraz precyzję brzmienia. Że o ich "przenośności" nie wspomnę... Całkiem inne słuchawki ;)

Ja wolę JVC akurat.

 

 

No i tyle, że skoro to podobna półka cenowa, obydwie pary grają V-ką (mniejszą lub większą) to porównanie jednych do drugich jest chyba na miejscu, bo wielkość nausznic będę mieć te samą - zamówione 2 pary padów HM5 do jednych i drugich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności