Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Denon AH D7100 Znacie tego sprzedawcę?


Teti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zastanawiam się nad kupnem sluchawek z ebay ukhttp://www.ebay.co.uk/itm/Denon-AHD7100-Music-Maniac-Audiophile-Headphones-AHD7100-AHD7100-B-GRADE-/290988519642

 

Zastanawiam się co może znaczyć kategoria "b" czy to jakiś lewy sort, odpad produkcyjny? nie wiem jak mam to rozumieć? Znacie może tego sprzedawcę? Mam znajomych w Angli którzy by mi je przywieźli, to ułatwiło by sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to oznacza, urzywany? Odnowiony przez producenta? Kurde cena kusi ale jak mam wydać tyle pieniędzy a nie będzie to grało tak jak produkt z salonu to mi się nie uśmiecha.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj oznacza to produkt powystawowy z małymi wadami, typu odpryski lakieru czy ryski.

Ty Fatso nie masz przypadkiem tych słuchawek od tego goscia? Chyba że źle cię kojarzę z innego forum:) Odprysk czy rysia na obudowie nie wielki to nie problem, gorzej jak będą grały o klasę niżej. Nie mogę się skontaktować z nim nie odpisał mi od wczoraj na email dlatego pytam.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-stock nie wiem czy wszędzie, ale w sklepie thomann.de oznacza, że produkt jest ze zwrotów od klientów.

 

W tej aukcji mamy opis:

"Manufacturer refurbished: An item that has been professionally restored to working order by a manufacturer-approved vendor. This means the product has been inspected, cleaned and repaired to meet manufacturer specifications and is in excellent condition. This item may or may not be in its original packaging. See the seller’s listing for full details"

Lecz to powyżej to chyba nie tekst sprzedawcy, a jego wybór z szablonu aukcji ebay, które trzeba uzupełnić, a być może nic innego, bardziej pasującego nie było i dlatego coś takiego jest.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde może się skuszę:) Najgorzej że to będą moje pierwsze sluchawki kupione bez odsluchu, do tej pory zawsze miałem AT i ich brzmienie mi odpowiada. Tych niestety nie mam gdzie posłuchać.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem sam po sobie:) Oby tylko żona się nie dowiedziała ile mam zamiar wydać na sluchawki bo rozwód gwarantowany:) Już myślę nad odpowiednim torem dla nich choć ich jeszcze nie mam. Miałem fiio e17, sprzedałem. Teraz mam fiio e07k ale też mam zamiar sprzedać. Jakoś nie robią te wzmacniacze na mnie wrazenia. Może to przez to że a900x są dość łatwe do napędzenia. Nie wiem jak z Denonami, czym je napędzasz? Podobno grają fajnie nawet prosto z przenośnych grajków, jakie jest twoje zdanie na temat tych słuchawek, chętnie wysłucham twojej opinii:)

 

Wysłane z HTC ONE X

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Teti, ja z tego sklepu kupowalem, na poczatku bylo wszystko ok, ale jak sie okazalo, ze lewy przetwornik "pierdzi" i odeslalem na wymiane, to sie zaczely schody ;). Wedlug ich "eksperta" graly

prawidlowo i nie uznali reklamacji.

 

Dopiero po ingerencji PayPal i przeczekaniu wyznaczonego terminu na zalatwienie sprawy, odzyskalem kase. Nie polecam tego sklepu, po tym zdarzeniu przestali wysylac do Polski, zaznaczali to

nawet w aukcjach :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności