Skocz do zawartości

[skÓrka] Vista Pack Dla Iriver T10


cichy202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ponieważ spodobały mi się skórki dla T10 to zrobiłem 2 swoje

 

1. Wersja ze "standardowym" menu:

 

6efd12efe639567b.png

 

 

2. Zmodyfikowane menu:

 

7b2491414e5ac9af.png

 

Mam nadzieję, że się spodoba :) :) :)

 

Download: VistaPack T10 v.1.1 @rapidshare.com . W archiwum *.rar znajduje się opis jak zaminić grafiki menu 'standardowego' na 'zmodowane'. Skórka w wersji modowanej ma troszke inne menu (większe grafiki), ale nie mam czasu zmieniać obrazka.

 

 

PS: Jak ktoś chce je gdzieś umieszczać, ma się skontaktować ze mną via e-mail.

 

PS2: Nie pytać jak to wgrać, tylko poszukać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna skórka i chciałbym ją sobie wgrać jednakże:

Rozumiem, że plik firmwaru .hex trzeba edytować programem h3mod i podmienic skórke.

 

Po 1:

- jaki firmware mam wybrać z tej strony http://nyaochi.sakura.ne.jp/iriverupdate/ do mojej wersji T10 1GB FM 1.70 UMS czy mam wybrać plik z _eng? Rozumiem, że P przy nazwie oznacza wersję pure.

 

Po2:

- ściągnąłem dla testów firmware eng i H3mod zgłasza jakiś błąd, że nie może odczytać pliku bookmarks.

 

Ma ktoś może gotowy firmware ze skórką do mojej wersji T10?

 

Odpowiedzi na forum szukałem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

 

1. Ściągasz program H3Mod.

2. I TEN plik i rozpakowujesz go do katalogu H3Moda.

3. Możesz Ściągnąć plik ENG (wersja amerykańska). Co prawda będziesz miał wyszukiwanie co 0,1Mhz, anie 0,05Mhz ale i tak to nic nie daje bo żadna stacja nie nadaja np na 99,05 Mhz ;] Możesz też ściągnąć wersje FR, która jest wersja europejska o ile sie nie myle. Jesli juz wgrywasz to wgraj ENG.

4. Otwierasz H3Mod, otwierasz ten firmaware, otwierasz skorke i kazesz mu skopiowac wszystko do firmwareu.

5. Aktualizujesz firmwarewm odtwarzacz i voila ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos pomoże :D

Robię tak jak jest to opisane powyżej ale gdy otwieram h3Mod'a wyskakuje mi komunikat: "Aplikacja została niewłaściewie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację"

Chcę wgrać sobie zmodyfikowanego firmware'a ale mam z tym małe trudności.

 

Albo nie masz zainstalowanej platformy .NET (H3MOD jest napisany w C#)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta skórka będzie mi działała na wersji bez radia??

i Jeszcze jedno, jak będę chciał mieć z powrotem swoją starą skórkę to wgrywam po prostu oryginalny firmware ???

 

 

 

edit:

Może mi ktos pomoże biggrin.gif

Robię tak jak jest to opisane powyżej ale gdy otwieram h3Mod'a wyskakuje mi komunikat: "Aplikacja została niewłaściewie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację"

Chcę wgrać sobie zmodyfikowanego firmware'a ale mam z tym małe trudności.

 

oho mam ten sam problem!

Jak zainstalować tą platformę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności