Skocz do zawartości

Co lepiej gra Galaxy S4 mini czy LG Swift G


Jasper24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jestem w trakcie zakupu jednego z dwóch telefonów :

 

- Samsung galaxy S4 mini

- LG swift (optimus ) G

 

Moje pytanie brzmi następująco :

 

Który z nich będzie lepiej grał ?

Jako ,że poprzednie modele LG wypadały pod tym względem beznadziejnie jak LG L7, L9 , Swift 4XHD .Cz y w Swifcie G coś uległo zmianie na lepsze ?.Jakbym miał pieniądze to kupiłbym od razu G2 :-) ,ale jak narazie mogę pomarzyć o tym.

Teraz mam Galaxy S2 z voodoo louder i z dobrymi słuchawkami uważam ,że gra bardzo dobrze ,no może czasami wysokie trochę kłują ,ale zależy od utworu.

 

Czy w Galaxy S4 i S4 mini jest ten sam chip audio ?.

Bardzo bym prosił Was o opinie na ten temat ,co będzie lepszym wyborem ?.Kiedyś już miałem kupować L9 ze względu na fajny wyświetlacz ,ale dźwiękowo wypadł beznadziejnie .Nie chciałbym telefonu który zagra gorzej od S2 .

 

Czekam na wasze opinie .

Pozdrawiam.


Witam ponownie .

 

Poczytałem trochę i zamiast Swifta G ,wolałbym L9 II .

Zostaje porównanie Galaxy S4 mini i L9 II .

Dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z LG jest trochę inna bajka. Na stocku dźwięk jest mierny, jak da się zrobić roota i wgrać viper4android gra przyzwoicie. Do tego potrzebne są jeszcze słuchawki, które nie grają zbyt analitycznie. Dlatego nie lubię superluxów 681 wraz z L9 (wyciągają szumiącą górę), za to kossy porta pro pozwalają na przyjemne słuchanie. Podejrzewam, że LG L9II nie będzie lepszy od pierwszej dziewiątki w kwestii dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też ostatnio stałem przed takim wyborem (LG Swift G vs Galaxy S4 mini) i postawiłem na LG Swift G ze względu na to że wydajnościowo jest to teraz topka urządzeń mobilnych. Bez problemowo można go przerobić i jeszcze łatwiej powrócić do "stockowych" ustawień(W razie gwarancji). Niestety wczoraj odesłałem go do właściciela, kupiłem go używanego ze sklepu/komisu i okazało się że miałem na ekranie żółte plamy, właściciel sklepu mnie przeprosił i powiedział że wymieni mi ekran od ręki. Jeżeli chodzi o dźwięk LG, ma on sporo mocy, ale najlepiej brzmi kiedy wgramy kernel z komendami do sterowania chipem audio (faux audio) + np. viper4android. Za długo nie słuchałem ale górne rejestry wypadają bardzo dobrze, nie ma się do czego przyczepić, na basie brakowało trochę mocy ale wtedy słuchałem przed wgranymi modami. Od S2 nie sądzę żeby zagrał gorzej, bo z tego co wiem to S2 gra miernie. Za cenę LG Swift G dostajesz telefon który nie odbiega od dzisiejszych standardów pod względem wydajności(Galaxy S4, HTC One, Nexus 4), z przyjemnym interfejsem od LG, LTE, NFC, wszystko czego trzeba. Największy moim zdaniem minus telefonu to nagrzewanie się. Telefon potrafi się bez problemu nagrzać do poziomu ponad 40 stopni. 32GB wydaje się wystarczające, miałem jeszcze na uwadze Nexusa 4 ale jest gorzej wykonany(tak słyszałem) oraz ma tylko 16GB a to już jest dosyć mało, odejmując miejsce na system itp.

 

//Edit: Jak pisze GSMArena:

The LG Optimus 4X HD audio output was pretty disappointing, but the company has obviously learned its lesson and here comes the LG Optimus G with some of the cleanest output we have seen.

Edytowane przez Avantu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności