Skocz do zawartości

Promo w Saturnie


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jeszcze:

AKG 272HD za chyba 299 zł.

Jeszcze te Denony chyba ( http://www.denon.pl/pl/product/pages/product-detail.aspx?catid=headphones&subid=urbanraver&productid=ahd400 ) albo drugi taki podobny model z niebieską obwódką za ok. 600zł.

Wszystko co pamiętam wypisałem, reszta to jakieś beatsy i inne cuda, których kompletnie nie znałem. Spisałbym więcej, ale wyobraźcie sobie szczura 170 cm wzrostu trzymającego 3 wielkie pudła z sluchawkami, cud, że w ogóle dałem rade pisać posty :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tak bezsensownie pospawał temat? :/

Jeśli masz jakąs lepszą propozycję, to ją podaj. Domyślnie po przneoszeniu postów z tematu do tematu, układają się one chronologicznie. Wolałbyś, by tamte posty zostały po prostu usunięte?

Ciesz się, że nie dostałeś warna za spamowanie w temacie OzA.

 

Bez odbioru,

wrq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli masz jakąs lepszą propozycję, to ją podaj. Domyślnie po przneoszeniu postów z tematu do tematu, układają się one chronologicznie. Wolałbyś, by tamte posty zostały po prostu usunięte?

Ciesz się, że nie dostałeś warna za spamowanie w temacie OzA.

 

Bez odbioru,

wrq

Oczywiście,

Np mój post, w którym jest napisane co i jak znajduje się w środku tematu. :)

 

Tamte posty rzeczywiście dużo wnoszą:

 

Gdzie dokładnie?

 

 

Nowe q701 za 650zł??? :o Kupisz mi? :D (wysłałbym pw, ale masz zapchaną skrzynkę)
Również jestem chętny na Q701 lub inne, ale masz zapchaną skrzynkę.
Jak te AKG to 618 i są sprawne to ja biorę! Niech ktoś sprawdzi i mi kupi jak co! :D

 

 

Jeśli ktoś kupi by mi JVC RX900 to ma u mnie flachę :)

 

 

Rozejść się, moi ludzie z Krakowa zaraz tam będą xD
Oczywiście ja też płacę natychmiastowo, byłem pierwszy w kolejce jak coś :D

Na PW można byłoby takie coś załatwić, racja? :)

 

W takim razie powinny też parę innych osób dostać warna.

 

OT we własnym temacie, koniec. :D

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem iDaft, skoro dla Ciebie to też warny dla całej reszty. Rozumiem jednak ogromne emocje, gdy ktoś widzi dobre słuchawki w dobrej cenie, że nie myśli od razu, tylko próbuje się załapać na okazję. Dlatego nie ma warnów, tylko staramy się przypomnieć, że jest inne, lepsze miejsce do dyskusji na ten temat. I tak jestem Ci wdzięczny, za to, że założyłeś temat oraz upominasz pozostałych piszących w OzA. Nie wymagaj jednak cudów od nas, bo nasze narzędzia są bardzo ograniczone. Wolałem zrobić tak, bo zaraz by się ktoś denerwował, że nie szanuję jego własności intelektualnej, czy jak tam inaczej nazywają swoje posty na forum ;)

 

Pozdrawiam,

wrq

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności