Skocz do zawartości

okazja na aledrogo


grabski5

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/ipod-touch-4g-32gb-i3692453556.html- witam ,zaitrygowany ta okazja ,mam do was pytanie o rade-czy kupilibyscie ta taczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej,ale czy to jest podejrzane ze tak tanio?imo bralbym wiecej za 32gb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- wgięcie obudowy w lewym górnym rogu (przez to odstaje delikatnie dotyk )
-uszkodzona tasiemka ( przerwana ) od przycisków on/off i volume .Koszt nowej to 25 zł

 

-Delikatne przejaśnienia na wyświetlaczu nie bad pixele , tylko po prostu jest jaśniejszy )
......
Sprzedaje (iPoda +Etui ) bez kabelków , pudełka itp..
A czytałeś dokładnie opis??
Pierwsze to upadek ipoda, drugie uszkodzenie mechaniczne dolicz do tego inne koszty, trzecie świadczy o jakichś problemach z wyświetlaczem.
Jak nie masz kabelków to dolicz tez ich koszt.
A za tą kwotę kupisz w dużo lepszym stanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh no dobra ,przejrzalem juz na oczy :P bede cierpliwie czekal na jakas okazje ;) "iPod w stanie jak na foto , używam go cały czas w tym stanie . Innych wad raczej nie ma , ładnie gra . Złącze ładowanie w bardzo dobrym stanie słuchawkowe tak samo . Nie gubi internetu wifi chodzi płynnie .Bateria jak pisałem w stanie dobrym , obudowa jest porysowana jak widać na zdjęciach .Wady są takie jak wymieniłem tasiemka , wgięcie obudowy i te delikatne przejaśnienia .

Sprzęt za niedużą cenę ponieważ potrzebuję kilka groszy na naprawę komputera ."TAKA ODPOWIEDZ OD SPRZEDAJACEGO NA MOJE PYTANIE NA TEMAT CZY RESZTA JEST SPRAWNA ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,dzieki wielkie!:)

http://allegro.pl/ipod-touch-32gb-4g-gwaranca-i3695723509.html-tutaj koolejne niby wszystko spoko ale jest napisane ze system to:"System : Mac OS X 10.5.8" co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość muzyki to między Touch 4 i 5 dużych różnic nie zauważyłem, oba urządzenia grają super. Jedynie 5 lepsza do wszystkich innych multimediów, ale i koszt zakupu odpowiednio większy.

Akurat z tym się nie mogę zgodzić. Moim zdaniem 5 brzmi lepiej od 4. Zauważalny jest też wpływ niższej impedancji wyjściowej w przypadku niektórych słuchawek - 7.2Ohma w T4G i poniżej 1 w T5G. No i mam też wrażenie że ma więcej mocy, sam się zdziwiłem po podpięciu DT990 Pro całkiem nieźle je napędziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności