Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 200zł - Sansa Fuze+ lub Clip+?


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję odtwarzacza MP3 do 200zł do moich AKG K618. Chciałbym żeby miał wyświetlacz, nie koniecznie kolorowy, ale to nie jest priorytet, chcę żeby wystarczająco napędzał 618-nastki . Wymiary nie mają żadnego znaczenia, preferuję nówki. :) dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej da radę.

Mają one niską impendancję (32 Ohm) i wysoką czułość (115dB).

Moje słuchawki mają impendancję 40 Ohm i czułość 104dB i Clip radzi sobie z nimi bez problemu, więc z twoimi powinien jeszcze lepiej sobie radzić.

Edytowane przez korn36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moglibyście mi powiedzieć, jaką barwę mają K618?

2. Znalazłem jeszcze Sansę Fuze+. Który model jest lepszy, Clip+ czy Fuze+? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku.

3. Czy odczuję dużą różnicę w jakości, jeżeli przejdę z HTC EVO 3D z efektami dźwiękowymi Viper 4 Android itp. na clipa lub fuze? Zastanawiam się po prostu czy to się opłaci, bo nie widzę sensu kupowania playerka dla może ciut dłuższego życia baterii :)

Dziękuję


up

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. K618 to dość ciemne słuchawki z porządnym impaktem, bardzo fajne do dynamicznej muzyki. Po więcej odsyłam na forum.
2. Sansa Fuze+ to tylko OEM, a czemu nie brać OEMów to też na forum znajdziesz. Powiem krótko: jak chcesz bez ryzyka to bierz tylko wersje BOX (z fabrycznym pudłem)
3. Clip+/Zip grają bardzo fajnie i z tego, co wnioskuję po opiniach to tylko kilka telefonów gra lepiej, także spokojnie bierz osobny odtwarzacz do muzyki.

A używki konkretnej nikt Ci nie poleci, bo nikt nie ręczy za sprzęty z Allegro. Szukaj w komisowym forum lub (jak polecono) pytaj Fatso albo FlameRunnera. Ostatnio wysyp jest iPodów Video / iModów u nas (pewnie przez zbieranie kasy na DX50 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy różnica pomiędzy odtwarzaniem z telefonu a z odtwarzacz będzie duża? Wiem że bateria będzie trzymała nawet kilkukrotnie dłużej, ale czy ta różnica jakości w MP3 z bitratem 320kbps będzie zauważalna i odczuwalna? :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra EVO ale np. One V czy Desire X nie grały źle :)

 

Osobiście wolałbym osobnego playerka. Polecam jak przedmówcy CLipa +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jego baterią i wygodą użytkowania? Na androidzie mam okładki, szybkie wyszukiwanie konkretnego utworu, czy brak tego w clipie to duży problem?

 

Clip + to 15 h na 128 kbsach i połowie głośności chyba. Więc Flaki i większe kbsy to większe zużycie baterii.

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak niezły wynik :) Ok, teraz podzielę się opinią na temat moich K618 grających z telefonu. Jest ładnie, czysto ale jakby słucham na maksa i chciałbym ciut jeszcze więcej :) Czy sansa mi doda tej mocy? :) i oczywiście jeszcze bardziej poprawi jakość dźwięku? :)

I jaka jest różnica w jakości dźwięku i pracy baterii w Clip+ a Fuze+?


uppp

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuze+ ma krótszy czas pracy na baterii, a dźwiękowo to na 99% to samo, tyle że z innym wyświetlaczem. Odradzam jednakże kupowanie OEMów z powodów, które można znaleźć na forum (nie chce mi się przytaczać) ;)
Co do mocy to ciężko stwierdzić, bo nie znam Twojego telefonu, ale małym Sansom mocy nie brakuje, IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na pewno podobno :P
Poszukaj w tematach o tych playerkach, włóż trochę wysiłku. Ja nie posiadałem tych odtwarzaczy, a jedynie czasem słucham czegoś na Clip Zipie kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam fuze+. Co do baterii wytrzymuje kolo 20h ciaglego grania( 2cale zmiany w robocie i + jakies 2-3.5h ). Sluchawki jakie posiadam to koss porta pro, slucham na max glosnosci. Minus fuze+ to touchpad, ktory mnie wkurza, ale jak jestes cierpliwy to Ci nie powinien przeszkadzac. Ogladalem nawet kilka filmow na nim, ale zadna przyjemnosc :P. Ogolnie jestem zadowolony, ale te fizyczne przyciski zamiast touchpada byly by lepszym rozwiazaniem, przynajmniej wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności