Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Superlux hd681 czy Philips SHP2500


citrix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek nausznych do komputera. Głównie do słuchania muzyki. Karta muzyczna zintergrowana Realtek ALC887. Zastanawiałem się nad Superlux hd681 lub Sennheiser HD 201. Gdzieś czytałem, że bez dobrego źródła dźwięku czyli osobnej karty muzycznej nie tylko nie wykorzystam możliwości hd681 a jeszcze może być gorzej niż w teoretycznie gorszych modelach. Właśnie zauważyłem że w Biedronce od 3.10 będą w sprzedaży słuchawki Philips SHP2500 za 39 zł. Domyślam się że Superlux są dużo lepsze niż Philips ale zastanawiam się, czy jest sens kupować słuchawki 2 razy droższe, jeżeli nie będę mógł wykorzystać ich możliwości. Czy kupić Philips czy jednak Superlux? Jeżeli odczuję różnicę między nimi na moim sprzęcie to oczywiście kupię te droższe. Tylko czy jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsy SHP2500 są fajne jeśli potrzebujesz długiego kabla z regulacją głośności, mam takie, byłem zadowolony puki nie posłuchałem lepszych ;) jeśli do tej pory kupowało się sluchawki tanie tak do 50zł to takie philipsy bedą ok, jednak ja mam odczucucie że mają trochę przytłumiony i przybasowiony dzwięk, za czasów gdy ich słuchałem było to z creative live! 24-bit w kompie, myślę że mimo wszystko oferta z biedronki to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności