Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Cresyn C510h / Maxell Retro DJ / AKG K511 - co wybrać?


YogiCK

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wymiany po 3 latach moich Philipsów SHP5401 na coś innego. Przeglądając forum wpadły mi w oczy 3 modele z tytułu tematu - Cresyn C510h / Maxell Retro DJ / AKG K511. Które z nich polecacie? Generalnie budżet do ~100zł, będą używane stacjonarnie z SB Live 24bit External USB (może za jakiś czas wymiana na Fiio E10), raczej konstrukcje zamknięte (często siedzę do późna w nocy i nie chcę przeszkadzać domownikom), muzyka różna - od Prodigy, przez Björk po Paktofonikę. Ew coś innego ciekawego spełniającego te wymagania się znajdzie?

 

EDIT:

Zacząłem się zastanawiać jeszcze nad Philispami SHP2700. Miałem wcześniej SHP2500, które odpowiadały mi zarówno pod względem wygody noszenia (a SHP2700 są z wyglądu podobne do nich), dźwięk również był w porządku, za to przeszkadzało mi dość mocno ich wykonanie - pałąk dość szybko się połamał w kilku miejscach. Orientuje się ktoś czy SHP2700 są lepsze w tym temacie?

Edytowane przez YogiCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności