Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] nauszne do 500zł do przenośnego odtwarzacza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Nie jestem znawcą tematu "dużych słuchawek" i potrzebuję pomocy.

 

Szukam słuchawek do max 500zł, nausznych, które będą używane z Galaxy S2. (później planuje zakup taniego playera, moze Clipa). Mam też Fiio E7. Obecnie mam Kossy Plug, które są jakieś przymulone niezależnie czy podepnę E7.

 

Słuchawek będę w 90% czasu używał siedząc w biurze, więc specjalnie ekstra mobilne nie muszą być, jednak będę je codzień transportował w torbie. Oczekuje dobrej jakości wykonania, nie jest to zakup na krótko.

 

Słucham głównie rocka, lubię dynamiczne perkusyjne granie, ostre gitarowe riffy.

 

Przykłady: Aerosmith, Nirvana, ACDC, Red Hot Chilli Peppers, Bowie, Iggy Pop, The White Stripes, The Clash, Pearl Jam, Ozzy, TLove, Republika... z drugiej strony tochę elektronicznego Daft Punk, Fatboy Slim, The Knife, a nawet nieco rapu od Run DMC i Beastie Boys.

 

Nie potrafię określić fachowo jakiej barwy dźwięku oczekuje od słuchawek...

ostatnio (nie patrząc na ceny) posluchałem kilku słuchawek, m.in: Marshall Major ( podobło mi się ), Sony MDR-1, Dre Beats Studio i Bose Quiet Comfort 15 ( te 3 modele brzmiały wręcz fantastycznie!), Sony MDR-V55 (również mi przypadły do gustu). Natomiast te modele brzmiały fatalnie: Sony MDR-XB600 (przytłumione), Beats Solo HD (dzwiek jakby dochodzil zza sluchawek, za glowy, do tego przez zasłonę), Bose Quiet Comfort 3 (przytlumione, dźwięk się zlewał).

 

Proszę polećcie mi jakieś słuchawki, które spełnią moje oczekiwania.

 

Pozdrawiam, Wojtek

Edytowane przez Demiourgos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności