Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Najniżej schodzące nauszne zamknęte do 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

j/w potrzebuję słuchawek z potężnym basem ale przede wszystkim dobrze schodzącym.

Najlepiej jak by grały lekką V i z fajną górą.

Fajnie jak by słuchawki miały 50mm przetworniki i odłączny kabel.

Póki co do głowy przychodzą mi tylko

Sony xb910 i Jbj j88

 

Denon ah-d1100 mają dużo mid basu a nie schodzą nisko jak dla mnie ;/

Edytowane przez 9452130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolejna ich wada to 250 Ohm i ich nie napędzę poza domem.. xb910 jak i jbl88 napędzę bez problemu. Bas mają lepsze niż te denony.. denony można nowe poniżej 400 z przesyłką kupić już to tylko do mnie przemawia. wolałbym coś bardziej portable :D portable z przetwornikiem 50mm.. chyba jeszcze nikt czegoś takiego tu nie szukał tym bardziej licząc tylko na bas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure Srh750dj pasują do tych wymagań ale na miasto się nie nadają jeśli o to chodzi.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

 

Dlaczego niby ? sony i jbl są większe.. ja tam problemu żadnego bym nie widział z nimi na miasto tym bardziej że nie są brzydkie.. dla mnie są nawet ładne.. chodź do stylistyki sony i jbl im brakuje trochę. Dzięki za propozycję. Teraz są 3 słuchawkami na które przy wyborze zwrócę uwagę.

Akurat te Beyery zaczynają się od 80 Ohm, jeśli mnie pamięć nie myli. Głowy bym nie dał, ale to chyba właśnie ta wersja miała najmocniejszy bas... :)

80 to i tak trochę sporo jak na portable.. Tym bardziej że przez najbliższy czas nie będę kupować żadnego wzmacniacza tylko dopiero jakoś na święta ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się przyzwoicie trzymają uszu ale już samej glowy nie szczególnie. Łatwo mi się zsuwają z głowy przy pochylaniu się. One nie ściskają mocno jak niektóre zamknięte. Może u mnie tak słabo się trzymają, trzeba zapytać jeszcze kogoś kto je ma. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

 

Może te się sprawdzą jeśli chodzi o brzmienie http://forum.mp3store.pl/topic/108734-s-ultrasone-hfi-780/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności