Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe za ok 100 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrych słuchawek dokanałowych w granicach 100 zł. Słuchawki będą używane głównie w autobusie i na mieście, także dobre tłumienie wymagane. Gatunki jakich słucham to: metal, klasyka, pop, rock. Sprzęt jakim dysponuję: Samsung Galaxy S i9000, odtwarzacz multimedialny: PowerAMP.

Coś ciekawego możecie polecić w tej cenie ? A może warto dopłacić?

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki , poczytałem trochę o ( własnie mi zależny dużo na wytrzymałości , będą one także użytkowane w szkole , a zobaczyłem ze pro apha maja lepsze kable (od Alpha) Brainwavz Pro Alpha i byłbym zdecydowany dołożyć do nich , lecz pytanie , czytałem tez coś o M1 ze maja lepszy bass itd , tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... powiem tak: jeżeli użytkując je na codzień w szkole wytrzymają Ci więcej niż rok, to jesteś zawodowym konserwatorem sprzętu. Ja sporo tych doków miałem, jakieś Sony, Philipsy, Panasoniki i ostatnio właśnie ProAlphy. Przedział cenowy 30-150 i...wszystkie poległy w podobnym czasie, nawet wydawałoby się pancerne ProAlphy. A co do basu - w ProAlphach basu nie uświadczysz jakiegoś nadzwyczajnego, grają średnicą, ja też spodziewałem się w nich basu, a wyszło jak wyszło :) Basowe były któreś NuForce, ale to ktoś bardziej obeznany Ci coś zaproponuje, bo ja to laik jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego mówiłem o Alphah, nie pro alphah, to zupełnie różne słuchawki.

 

@Aerial nie zajeździłem jeszcze żadnych docków, moje ex85 mają z grubsza ponad rok i świetnie się trzymają, a nawet jeśli ... lutownica to urządzenie prostsze niż komputer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego mówiłem o Alphah, nie pro alphah, to zupełnie różne słuchawki.

 

@Aerial nie zajeździłem jeszcze żadnych docków, moje ex85 mają z grubsza ponad rok i świetnie się trzymają, a nawet jeśli ... lutownica to urządzenie prostsze niż komputer :P

Może kiedyś się wezmę za nie i grube miliony zarobię. A póki co słuchawki wyglądające na pancerne - http://www.mp4nation.net/brainwavz-delta-iem-earphones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności