Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Philips SHE3590 vs Panasonic RP-HJE125(120) vs Sony MDR-EX10LP


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić słuchawki dokanałowe do 40 zł. Słuchawki do wyboru takie jak w temacie. Jestem ciekaw waszych opinii. Słyszałem i czytałem o nich dość sporo, ale większość komentarzy była sprzeczna ;) Słucham głównie Linkin Park, szczególnie ich dwie pierwsze płyty, ale lubię także te nowsze. Wiem, że do 40 zł to różnicy kolosalnej nie będzie, ale zawsze to ciężko zarobione pieniądze ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hje 120 sa ok. w porownaniu do 3590 maja sztuczna, syczaca gorę. 3570/90 to moim zdaniem sonicznie klasa wyzej, ale zrozumiem, jesli komus sie bardziej panaski beda podobaly. soniaszy nie sluchalem, ale nie kupuje produktow firmy, ktora pozywa ludzi za ich modyfikacje. zrecablujesz je i mozesz trafic do sadu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh jak to historia lubi się powtarzać - dokłądnie spośród tych samych modeli wybierałem 2 tyg temu. stanęło jednak na tym że dołozyłem 10zł i kupiłem soundmagic ES18 (jeszcze nie przyszły). poczytaj o nich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ratajczak - z chęcią bym dołożył gdybym mial ;D, ale górna granica to 45 zł, sluchawki zapewne kupie (fizycznie) w rtv euro agd, pod koniec pazdziernika kupuje sony mdr v55, dlatego potrzebuje cos na wrzesien i pazdziernik

@slipek - mhm, szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie słuchawki z tematu i ogólnie najbardziej podobają mi się SHE3590. Są takie muzykalne, jasne, ale nie za jasne, naturalne.. EX10LP to przy nich takie miśki, grają ciemniej, troszkę cieplej, takim zwartym, "normalnym" dźwiękiem. SHE3590 to takie bardziej "smaczki". Ciężko mi to określić, ale do rocka wybrałbym SHE3590.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności