Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [250zł] Słuchawki zamknięte wygoda/tłumienie do rapu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek nausznych zamknętych, żeby dobrze tłumiły na mieście, i były przy tym wygodne (4-5h użytkowania).

Na oku mam nowe Cresyny C750H, byłem w Media i tam jedyne co mnie urzekło to były Soniacze XB400 i ich bass, tylko pewnie będzie z czasem zbyt natłoczony...

Źródłem bedzie telefon Sony Ericsson NeoV, oraz laptop z Conexant Smart Audio HD.

Jak jakieś propozycje inne, lub opinie o tych co wymieniłem to z góry dzięki za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam słuchawki Creative Aurvana Live!. Bez problemu kupisz je poniżej 200zł. Moim zdaniem bardzo dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz. Mają fajny głęboki bas i wyższe tony. Za wadę uznałbym dość krótki kabel (w zestawie jest przedłużka, ale nienajwyższej jakości) oraz to, że moje duże uszy mają w nich dość ciasno :P

Ale poza tymi dwoma wadami moim zdaniem za te pieniądze ciężko o coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych CALi odsłuchiwałem też w Media i tak nie za specjalnie mi się spodobały.. Także do nich nie jestem przekonany, a poza tym żeby pokazały klasę to trzeba pod coś mocniejszego je podłączyć tak czytałem, nie do telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ci zdecydowanie przyznam rację. Na telefonie są trochę za ciche... Myślę, że jeśli chcesz odtwarzać coś z telefonu i należycie czysto i głośno to jabym raczej szukał jakichś dobrych dousznych... Sam aktualnie się rozglądam za jakimiś fajnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności