Skocz do zawartości

A-Jays One, trzeszcząca prawa słuchawka


Michau92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem ze słuchawkami z tematu. Prawa słuchawka trzeszczy przy pewnych częstotliwościach, początkowo (chyba już od zakupu) trzeszczała tylko przy wysokich głośnościach lecz teraz jest to bardziej słyszalne. Jest to raczej na pewno wina membrany, kabel jest jak nowy, zresztą trzeszczenie jest charakterystyczne.

 

Słuchawki są jeszcze na gwarancji, jednak kupiłem je wraz z prenumeratą miesięcznika Top Gear. Stąd mój problem: nie wiem gdzie je odesłać. Miał ktoś może styczność z serwisem Jays?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że coś siedzi na przetworniku i przy odpowiednich częstotliwościach zniekształca dźwięk. Gwarancja jest uznawana z paragonem, jeśli go masz możesz śmiało pisać do prenumeraty, bo z nią zakupiłeś słuchawki? Oni powinni cie pokierować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo tylko, że z lewą słuchawką. Na początku słuchawka lekko "popierdywała", po jakimś czasie padła całkowicie i po minucie słuchania wydobywał się tylko trzask. Ja swoją parę kupiłem w Sonus Mobile i tam też odesłałem, wymienili bez problemu na nowe. Teraz znowu jest to samo, czasem lekko trzeszczy lewa słuchawka. I to też dziwne bo nie zawsze, pewnie przy jakichś specyficznych utworach. Mam nadzieję, że do końca gwarancji (kilka miesięcy) zepsuje się do reszty i wymienię na świeżą sztukę. Na szczęście mam inne słuchawki to tamte poszły w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem dokładnie to samo tylko, że z lewą słuchawką. Na początku słuchawka lekko "popierdywała", po jakimś czasie padła całkowicie i po minucie słuchania wydobywał się tylko trzask. Ja swoją parę kupiłem w Sonus Mobile i tam też odesłałem, wymienili bez problemu na nowe. Teraz znowu jest to samo, czasem lekko trzeszczy lewa słuchawka. I to też dziwne bo nie zawsze, pewnie przy jakichś specyficznych utworach. Mam nadzieję, że do końca gwarancji (kilka miesięcy) zepsuje się do reszty i wymienię na świeżą sztukę. Na szczęście mam inne słuchawki to tamte poszły w odstawkę.

 

Mam dokładnie ten sam problem, słuchawki mam w posiadaniu kilka godzin (mam wersję One +) i jeszcze zaraz po rozpakowaniu było wszystko z nimi w porządku a teraz lewa słuchawka strasznie trzeszczy przy większych głośnościach na wokalu i basie... Swoją parę również zakupiłem w Sonus Mobile. Łudziłem się, że to przez to że są niewygrzane, ale po przeczytaniu Twojego postu zaczynam się powoli nastawiać na reklamację...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez slavko17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności