Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Szukam czegoś podobnego do Brainwavz proAlpha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kilka miesięcy temu zwróciłem się do was z prośbą o doradzenie mi w temacie słuchawek .

Padło kilka propozycji jednak wybrałem model Brainwavz proAlpha.

Bardzo byłem z niego zadowolony do momentu gdy ktoś mi je bezczelnie ukradł z plecaka na imprezie (zdarzenia niestety w ogóle nie pamiętam :D )

Zwracam się więc do was po raz drugi ponieważ zauważyłem w ofercie Brainwavz nowe modele np.Beta, M5, R1 ?

Miał je ktoś w rękach?

Kupić jeszcze raz proAlphy czy któryś z powyższych?

 

Powtarzam że z proAlpha'ów byłem bardzo zadowolony, czystość dźwięku mnie powaliła i używałem ich nonstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bety imho odstają od proAlph, zarówno pod względem budowy jak i dźwięku. Ciekawie wyglądają Rock It Sounds R-20. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to za kilka dni powinienem je mieć u siebie, więc będę mógł się odnieść do pA które bardzo mi się spodobały. Jak Rockity mi nie podejdą najprawdopodobniej będę uderzał w R1 :D Recenzję interesujących Cię modeli masz na http://zakupek.pl/test/sluchawki/

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bety odstają w sensie negatywnym. Imho dźwięk był znacznie gorszy, podobnie jak słaba ergonomia. A proAlph nie nosiłeś ponad uchem? :P Przy takim noszeniu zyskują zdecydowanie na wygodzie i co najważniejsze na dźwięku. R1 z tego co widać da się nosić jedynie ponad uchem, chodź nie jestem w 100% pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem je kilka razy nad ucho i nie były dla mnie dosyć wygodne , o wiele lepiej nosiło mi się je normalnie.

Nie miałem ogólnie problemów z normalnym noszeniem , czasami mi się wysuwały lekko bo kabel mi o koszulkę czy kurtkę zahaczał, ale poza tym to chyba nic.

Nie było dla mnie różnicy jakiejś w dźwięku, nie wiem , może zależy to kto ma jakie uszy , mi wygodniej było normalnie

 

Zdecydowałem już że pA i M1 odpadają , dźwięk mają super ale wizualnie mi się nie podobają (to był chyba jedyny - pA)

 

 

Szukam kogoś kto posiada Brainwavz R1 , czy da się je nosić normalnie (nie nad uchem)?

nvm po przyjrzeniu jednak się nie da...

Edytowane przez Zeenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem - nie da się :D

One są ogólnie dosyć basowe, a co gorsza mają skłonność do dudnienia, czego nie cierpie i co jest w niektórych gatunkach nie do zniesienia.

Mają za to bardzo fajną scenę i separację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze Sunrise są mało znane, ale jak ktoś chce w Krakowie, lub może w Kato posłuchać ich, to zapraszam, bo to świetna alternatywa dla proalpha. Są bardziej funowe a równocześnie nie mniej zrównoważone. Niski bas, trochę mięska, słodki, gładziutki środek, góra fajniejsza od PA zdecydowanie. Na mój gust bardziej naturalne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności