Skocz do zawartości

Słuchawki Nauszne na miasto ;)


maly1203

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Mam pytanie , jakie byście polecili mi słuchawki dobrze wyglądające i dobrze grające :D Chodzi o słuchawki które mógłbym założyć idąc na miasto i się ich nie wstydzić a które by dobrze grały i były w miarę wygodne :D Najlepiej by było żeby nie miały skórzanych padów bo w lecie będzie to dość uciążliwe . Kolega mi polecał AKG k512 mkII i nawet mi się spodobały i z wyglądu i jeżeli chodzi o wygodę ale co do dżwięku nie jestem pewny w 100% . Chyba że to wina słabego odtwarzacza (telefonu) . Czy moglibyście mi polecić coś lepszego w cenie około 150zł ? Prosiłbym o opinie i sugerowanie modeli ;)

 

I jeszcze jedno bo akurat zepsuł mi się odtwarzacz mp4 . Jaki byście mi mogli polecić ? Miałem Creative Zen i nagle mi usunęło system i nic z nim zrobić nie mogę :( Byłem z niego zadowolony lecz wkurzało mnie w nim to że nie było możliwości robienia folderów (albo ja nie umiałem ) ;) Odtwarzacz do 200 zł .

 

Z góry dzięki za pomoc w doradzeniu jakiegoś sprzętu :D

 

P.S Linki z allegro mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure 750 dj, ogolnie to cała seria x40 ,np 240,440 kwestia portfela , poza tym podbijam 518 dj, wczoraj mi przyszły, konkret sprzęt za Mały pieniadz

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście mi napisać coś o AKG k512 mkII i porównać z 518 ? Bo w 512 podoba mi się bardziej budowa i myślę że są wygodniejsze . I teraz chciałbym się dowiedzieć czy jest duża różnica między tymi słuchawkami . Polecacie coś podobnego lepiej grającego ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście mi napisać coś o AKG k512 mkII i porównać z 518 ? Bo w 512 podoba mi się bardziej budowa i myślę że są wygodniejsze . I teraz chciałbym się dowiedzieć czy jest duża różnica między tymi słuchawkami . Polecacie coś podobnego lepiej grającego ? :D

 

Nie wiem jak z 512 , bo nigdy nie miałem w rekach ( na uszach) ale z tego co czytałem to do portable słabsze od 518, moim ideałem do portable byłyby ahd 1100, ale mają tandetny skrzypiacy plastikowy palak, ponadto ogarnij te shury...

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega spojrzy na K512MKII i na K518DJ. A potem się zastanowi czy na pewno ich konstrukcja nadaje się na miasto. Bo ja z miejsca mówię że brać je w teren, totalna pomyłka. ;)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakie byś polecił jeśli nie te ? A jeżeli chodzi o 518 to jak z wygodą ? Bo czytałem że jeżeli chodzi o noszenie to przy dłuższym słuchaniu stają się męczące .

I jeszcze podtrzymuje pytanie jaki odtwarzacz byście mi polecicili ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega spojrzy na K512MKII i na K518DJ. A potem się zastanowi czy na pewno ich konstrukcja nadaje się na miasto. Bo ja z miejsca mówię że brać je w teren, totalna pomyłka. ;)

 

518 sa dla mnie eleganckie na miasto

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już spośród trzech modeli :

Superlux hd661

AKG k450

AKG k518DJ

+ inna wartościowa propozycja :D

Słucham różnej muzyki ale przeważają elektroniczne brzmienia (House , Techno) . I które z nich byłby najwygodniejsze (mam dość dużą głowę ;) ) .

 

I pomóżcie mi jeszcze do słuchawek dobrać odtwarzacz :D

Edytowane przez maly1203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze te słuchawki kosztują około 300 zł . Po drugie jak już wrzucasz jakiś model to mógłbyś coś o nim napisać ;)
Ja nadal podtrzymuje pytanie co do słuchawek i odtwarzacza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze te słuchawki kosztują około 300 zł . Po drugie jak już wrzucasz jakiś model to mógłbyś coś o nim napisać ;)

Ja nadal podtrzymuje pytanie co do słuchawek i odtwarzacza ;)

 

Serio wez k518 beda jak znalazł, uzywki złapiesz za 110-130 zl a jak nie to sprzedasz bez straty

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem je w domu więc polecam. Jak siè Boom ukaże to będzie mój test. Niewątpliwie bardziej "równe" niż K450. Tańsze "zamienniki" BD T50p. Spora przestrzeń, wygodne. No ale skoro patrzysz na taniość... szkoda że nie trafiłeś na promocję P30 za 100 zł w Empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wstepnie jestem zdecydowany na AKG k518 z żolta lub biala wstawka . A teraz jeszcze jaki odtwarzacz polecacie do tych sluchawek ? Jestem w stanie za odtwarzacz wylozyc 200 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wstepnie jestem zdecydowany na AKG k518 z żolta lub biala wstawka . A teraz jeszcze jaki odtwarzacz polecacie do tych sluchawek ? Jestem w stanie za odtwarzacz wylozyc 200 zl :)

 

Ja cisne ze smartfona, root Custom rom , dodatkowe wysterowane eq, poweramp

I w domu slucham 4/15 glosnosc i jest bardzo dobrze , na zewnatrz 6/15 w skali glosnosci , jezelli masz smattfon to wg mnie nie warto kupowac dodatkowego ampa

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam HTC Desire Z i niestety nie szuka mi karty pamieci i nic na nim robic nie moge . Nawet gdyby dzialal to chce odtwarzacz na ktorym bede mogl sluchac przez wiele godzin muzyki i bateria mi nie padnie :D wiec szukam odtwarzacza ktory ma dobry akumulator okolo 4/8 gb moze byc slot na karte pamieci i juz dodatkowy bonus to moze byc bluetooth . Odtwarzacz do sluchawek AKG K518 do 200 zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koss porta pro na miasto ?! WTF?! nie ogarniam na pewno nie! nie izolują wcale dobrze, wiec samochód przejedzie i ci wszystko zagłuszy , te słuchawki są jedyne dobre w domu i na zewnątrz gdy jest cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP do domu ? W domu to porządne nauszniki... 770, 550...

Z tym się zgodzę

 

 

koss porta pro na miasto ?! WTF?! nie ogarniam na pewno nie! nie izolują wcale dobrze, wiec samochód przejedzie i ci wszystko zagłuszy , te słuchawki są jedyne dobre w domu i na zewnątrz gdy jest cicho

Z tym także. Przecież to wygląda (tutaj zacytuję czyjeś słowa) jak sprzęt ortopedyczny :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o KPP, to:

- są one dobre do sportu. Lekkie i wygodne, upadki im nie szkodzą.

- cena nie jest za wysoka i całkiem ok w stosunku do możliwości

- nie nadają się miasto. Zerowe tłumienie nie pozwala słuchać muzyki na bezpiecznym dla naszych uszu poziomie głośności.
- mogą przeszkadzać osobom w bliskim otoczeniu poprzez generowanie hałasu.

 

 

A w ogóle, to osoba zainteresowana już nie zamknęła temat słuchawe i się teraz pyta o odtwarzacz. Więc z tym oburzeniem to trochę po czasie.


Grajki to:
Sandisk Clip +
Iriver E40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności