Skocz do zawartości

Nagrywanie Muzyki, Raz Kolejny...


KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nowego ipoda nano (2gb srebrny). Ściągnełem najnowsze iTunes, posegregowałem muzyke. Podłączyłem iPoda do komputera (iTunes także włączone). Na wyświetlaczu pojawia się napis nie odłączaj więc wszystko chyba ok- bateria się ładuje. Teraz pytanie czy jak ładowanie dobiegnie końca muzyka sama zacznie się zgrywać ? Czy trzeba coś pogrzebać w iPodzie bądź iTunes ?

...Wiem, że było już kilka takich tematów, szukałem czytalem i nie znalazłem odpowiednich informacji :huh:

...Jeśli jadnak jeśli się myle to poproszę o link do owego tematu i o usunięcie mojego :huh:

 

...Czekam na odpowiedzi/link do tematu :P - dzięki z góry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka powinna sie sama zgrac zreszta powiniens miec w "zkladce" ipod'a podana ilosc dostepnego miejsca - czyli powinienes sie zorientowac czy juz sie zgrala ...

Ja nie patrze na ten napis poniewaz czesto odnosi sie wlasnie do ladowania bateri a tak na full laduje sie dosc dlugo ladowarka sieciowa a przez komputer to juz wogole ...( 2,5h to moglo byc tylko tak zwane szybkie ladowanie czyli 80% czy jakos tak ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic się nie zgrało bo dalej mam 1,7 gb wolnego miejsca. Troche się denerwuje bo bateria jest cała zielona, ale dobra poczekam jeszcze. A jak się już naładuje na full to co dalej ? muzyka zacznie się zgrywać sama ? wg. instrukcji, która znalazłem na forum ipod powinien się zapytać czy muzyka ma się automatycznie czy ręczne aktualizować - narazie nic takiego nie było. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy podłączam pojawia się napis nie odłączaj a na ipodzie dalaj nie ma żadnej muzyki.

Gdy go podłączam wyskakuj mi folder, w którym znajdują się 4 katalogi.

Może musze nagrywać muzykę manualnie ? Jak to sięrobi za pomocą najnowszego iTunes ?

I co oznacza ten komunikat "nie odłączaj" ?

 

edit: wogóle muzyka się sama zgra jak będzie w katalogu music w libraly na iTunes ? bo tam mam wszystko, a może powinna być w innym folderze. I żeby zapoczątkować nagrywanie muzyki nic nie trzeba nacisnąć ? sam już nie wiem, dziwne te ipody są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ipody nie sa dziwne ...tyle ze chyba itunes widac nie dziala cudownie z windowsem ...

Powiem Ci tak po podlaczeniu ipoda powinno sie wszystko zgrac jesli nie mozesz sprawdzic ustawienia importu muzyki do ipod moze masz domyslnie ustawione manual ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podlaczasz ipod'a powinienes zobaczyc go w iTunes ...powinna sie pojawic zakladka devices ... jesli masz iTunes wersje 7.0 ... Tutaj masz dostep do wszystkich opcji zwiaznych z ipodem czyli update software restore ilosc dostepnego miejsca ... jest tez zakladka music w ktorej ustalasz czy muzyka sciaga sie automatycznie tzn. wszystko co masz w library czy tylko wybrane przez Ciebie playlisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jeśli mój ipod diałał by poprawnie po podłączeniu do komputera powinien się włączyć itunes i pojawia się zakładka Device, tak ? dzięki za pomoc ;p

ps - fajna stronka ;)

 

edit- może jak przekonwertuje wszystkie utowry na ACC to się przegrają ? gdy klikam na na utwor prawym i get info to wychodzi ze wszystkie moje utowtr sa w formacie MPEG audio file... może dlatego nie wgrywą się na ipoda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności