Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] CAL i IPod Touch 3G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proste pytanie. Jeżeli ktoś kiedyś zetknął z takim duetem niech mi odpowie. :D Jestem zainteresowany kupnem CAL, ale jak wiadomo są one łakome i w wielu przypadkach potrzebują wzmacniacza. Na razie chciałbym je używać na tym plajerku ale w przyszłości może na innym dobrym odtw.przenośnym i przy kompie kiedy kupię dobrą kartę dźwiękową. I tu rodzi się pytanie. Czy inwestować w wzmacniacz przenośny do tych słuchawek przy takim źródle. Czy może ten Ipod potrafi je dobrze napędzać ? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to żeby dźwięk był lepszy od shp5401 których do niedawna używałem, ale muszę je teraz zrecablować bo się kabel zerwał :D Słucham wszystkiego co jest warte polecenia :) Najwięcej Rocka i Metalu. Dobrze by było jakby grały dużo lepiej od shp, bo czasem w tych philipsach podczas słuchania bas zlewał się z tłem. (Takie moje odczucia) Nie chcę dominacji basu bo np. nie podoba mi się brzmienie Koss PortaPro. Szukam Lepszego, dynamiczniejszego brzmienia i szerszej sceny (minimalnie szerszej, za takie pieniądze nie spodziewam się cudów na kiju :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up cenowo to ten sam przedział na upartego :D Nie chcę znowu twierdzić że te shp są złe :) przeciwnie grają bardzo dobrze jak na swoją cenę :D Lepiej niż Porta Pro, ale to już moja opinia. Co kto woli.

Ale znowu po modzie basu ubywa :(

Edytowane przez Sable_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo to ten sam przedział na upartego

Ja nie mówię o cenie. CAL! po odpowiednich modyfikacjach konkurują z dużo droższymi słuchawkami. ;)

 

 

 

Ale znowu po modzie basu ubywa

W cal czy w shp? Bo do metalu, to bass wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo to ten sam przedział na upartego

Ja nie mówię o cenie. CAL! po odpowiednich modyfikacjach konkurują z dużo droższymi słuchawkami. ;)

 

 

 

Ale znowu po modzie basu ubywa

W cal czy w shp? Bo do metalu, to bass wystarczy.

 

Miałem na myśli CAL :D

 

Tylu dobrych recenzji się nasłuchałem o Creative Aurvana Live, anwet je miałem na głowie w MM i były podłączone do rozdzielacza na 20 słuchawek i bez tego grały że tak się wyrażę ciekawie :D

No To nie wiem czy warto inwestować w przenośny wzmak do nich przy takim źródle. Chciałbym wycisnąć z nich to co potrafią ale znowu nie przepłacać. Warto w nie w takim razie inwestować ? Kupować wzmacniacz ?

PS. Wzmak może się też przydać na przyszłość sądzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności