Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] SRH 440 / ATH-T500 - domowe słuchawki uniwersalne?


  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Słuchawki uniwersalne, pod każde źródło?

    • Shure SRH440
      6
    • Audio-Technica ATH-T500
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Po niezbyt długich poszukiwaniach odpowiedniego modelu słuchawek wyselekcjonowałem SRH 440 i ATH-T500 (budżet ~300zł).

 

Priorytetem było dobre tłumienie, jakość dźwięku pod słabym źródłem (PS Vita, TV, integra, Sansa Clip) i możliwość rozwinięcia skrzydeł po podłączeniu do np. Adiotrak Prodigy Cube, FiiO e10 czy Maya U5, szeroka scena, dobra separacja pozornych źródeł dźwięku i rozsądna ilość basu.

 

Słucham każdego gatunku, prym jednak wiodą Rock i Muzyka Poważna-Klasyczna. W grach pozycjonowanie nie jest zbyt istotne, porostu chciałbym by było hmm... "z przytupem".

 

Moje doświadczenie ogranicza się do Sennheiser HD 201, mam więc nikle pojęcie o dźwięku jaki otrzymam, gdyż np. pojęcie "studyjne", oprócz kwiecistego opisu teoretycznego, nie ma odniesienia w mojej wyobraźni.

 

Nie mam możliwości odsłuchu, proszę więc o pomoc w dokonaniu trafnego wyboru.



Po przeczytaniu recenzji z forów anglojęzycznych zdecydowałem się na propozycje firmy Shure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności