Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Mission M34i.(Obecnie Rotel RA931).


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem mam taki, otóż od niedawna posiadam kolumny Mission M34i oraz wzmacniacz Rotel 931.Wszystko jest pięknie poza ilością basu zejściem na niskie rejestry.Poszukuję wzmacniacza do ok. 500-600pln który zastąpiłby ww Rotela ale w taki sposób aby zbytnio nie wyeliminować cech jakie rotel posiada.Bardzo podoba mi się średnica oraz góra, dynamiczność, scena itd. Proszę o podpowiedzi wokół jakiej marki/firmy powinienem skupić swoje poszukiwania. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście basu jest za mało, chcę więcej. A kręcenie gałkami oraz ustawienia equalizera nie wchodzą w grę, na rotelu mam wyłączone całkowicie a equalizer na płasko.POdkrecenie basu na Rotelu zaowocowało maskarą z głośników.CHodzi mi o wzmacniacz z dobrze zarysowanym basem ale nie na koszt innych pasm. Srednica i góra są bardzo wazne dla mnie.

Edytowane przez kamiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chodzi o zródło to póki mam CUBE Audiotraka i jestem zadowolony ale w najbliższym czasie planuję zakup odtwarzacza CD ale o tym to jeszcze będą inne wątki :) Dzieki koledzy za wstępne podpowiedzi a może coś z Denona albo Marantza ??? czy z tym,i kolumnami tez jakoś zagrają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to źródło zdecydowanie do wymiany. Jakiś grający analogowo CD powinien załatwić sprawę ;) Jeżeli chodzi o CD playery to polecam Philips CD630/753 i inne modele tego producenta na kościach TDA, Marantza CD52/CD63... w sumie to można by wymieniać i wymieniać, jest bardzo dużo świetnych CD'ków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha CA-810 , Yamaha CR-1000 za 800 zł 22kg kolos :) jest jeszcze Cr-620 też powinna dać radę .

No i naprawdę warto tak jak napisał owca , jakiegoś cd na tda - kupisz już za 150 zł z przesyłką :)

 

A no i jeszcze Yamaha AX-700 :)
http://allegro.pl/wzmacniacz-yamaha-ax-700-i3081659082.html

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubasz, ta Yamaha AX-700 odpada bo podobno bas jaki sie z niej wydobywa jest suchy i słabej jakości, takie opinie wyczytałem.Porównywali ją do denonów i innychCenowo za to byłoby OK.Yamahe ratuje opcja Loudness ale nie o to tutaj chodzi aby dźwięk sztucznie koloryzować. A dlaczego odradzacie Denony?? ludzie chwalą je włąśnie za jakość basu.Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon nie ma zbytnio basowej charakterystyki , nie wiem o jaki piecyku mówisz ale z tego co ja słyszałem a prawie połowę ich asortymentu to bas jest , jest przyjemny , mięsisty ale nie świński.

 

Dozbieraj i kup jakiś świeży piecyk Nada albo Yamahy a nie te antyki wyżej podawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności