Skocz do zawartości

Pytanie o RB dla sansy clip zip


Major123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy Rockbox dla sansy clip zip jest stabilny?

Moje pytanie stad, ze na ich stronie ww. sansa zip jest wyszczegolniona w tabelce "stable ports", ale w rockbox utility, tam gdzie wybieramy swoj odtwarzacz mp3 przy clip zip pisze "niestabilny". Czy to oznacza, ze wersja jeszcze nie jest gotowa w 100% i moga wystepowac jakies problemy na tym odtwarzaczu?

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

 

/\/\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockbox dla Zipa jest już stabilny. Najwyraźniej panowie z Rockboxa mają problemy z uaktualnianiem strony bo faktycznie w jednym miejscu jest info że stabilny a w innym że niestabilny. W każdym razie na moim Zipie RB śmiga bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnych istotnych różnic jeśli chodzi o rzeczy wspólne dla obu softów. Dla mnie RB jest troche bardziej praktyczny i wygodniejszy w użytkowaniu ale to jest kwestia subiektywna. Jeśli cię bajery RB kompletnie nie interesują to raczej nie ma sensu go instalować - z drugiej strony instalacja czy deinstalacja zajmuje dosłownie 2 minuty, zainstaluj, pobaw się, a nuż się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W jaki sposób prawidłowo przesyłać muzę na clip zipa z rockboxem? Player musi być włączony lub wyłączony, jeśli włączony to na OF czy Rockboxie? Pytam ponieważ jak włączę OF to clip normalnie jest wykrywany przez kompa i reszta jest prosta. Problem istnieje kiedy podłączam wyłączony clip do kompa albo włączony na rockboxie, wtedy zazwyczaj wyskakuja jakies bledy na ekranie clipa albo komp go wykryje a potem traci polaczenie, czasem pomaga zmiana portu usb a czasem nie, w każdym bądź razie clip ma problem z połączeniem do komputera gdy jest wyłączony albo podłączam go do kompa przy włączonym RB. Wgrywałbym mp3 przy włączonym OF ale denerwuje mnie odświeżanie biblioteki które nie ma miejsca przy łączeniu przez rockboxa. Wiecie czy coś powinienem ustawić? Jak powinien być ustawiony tryb USB automatycznie msc czy mtp ?

 

EDIT coś było zwalone i musiałem wywalić rockboxa zainstalować OF i potem znowu zainstalować go na nowo. Narazie działa jak trzeba

Edytowane przez czaron87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności