Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do biegania z zausznikiem(Monster czy Sennheiser?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Krótkie pytanko słuchawki będą podłączane pod telefon, oraz 2 modele MP3/4 (SansaClip, Sony NWZ-a846)

Zastosowanie wyłącznie do biegania, muszą mieć zausznik bo budowa ucha powoduje że inne wypadają.

Budżet to max 400zł

Czekam na jakieś sugestie, ale chciałbym żebyście ustosunkowali się również do rozważanych przeze mnie modeli:

 

Monster PowerBeats Sport(cena dla wybranych 299zł)

Sennheiser PMX 685i lub Sennheiser OCX 685i (jeżeli ktoś używa to jestem ciekaw czy wygodne)

SONY -MDR-AS41EX, ponieważ cena jest bardzo kusząca i w przypadku pozytywnych opinii może byłbym gotów na kompromis jakość/cena....

 

Dodam że obecnie w domku mam Sony: XB500, MDR-NC033, oraz Sennheiser HD555 tak więc kupiony model będzie służył tylko do użytku podczas treningów.

 

Obecnie biegałem z KOSS KSC 75 - 2 razy na serwisie, z uwagi na niezbyt staranne wykonanie, jakość też nie powalała. Pech chciał że znów jedną szlag trafił, a półmaraton bez stereo to nie zabawa ;)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air jax titanum 2 , sa w tkmaxx za 299 przecenione z 699 ;p

 

Wysłane z mojej brzytwy za pomocą Tapatalk 2

Którym tkmaxx? Ja w Warszawie oba obleciałem i poza podstawowymi dokami UE i Skullcandy nie mieli słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ceny podrabianych Monsterów, nowe i nie fejki chodzą od 500 w górę. Na dodatek nie ten dział...

Oryginalnych kolego, Hama jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę, reszta to kwestia odpowiednich znajomości a że pracuję w podobnej branży to mam dość dobry kontakt z przedstawicielem(z drugiej strony to daje dobry obraz jakie marże nakładają sklepy, w systemie mam cenę 599:)

 

Ale nadal nikt mi nie poradził, tylko powstała dyskusja na temat TKMAXXa ;)

 

A jaki dział był by właściwy????

 

No dalej ludzie, jakaś opinia jednoznaczna w stylu "Wybrał bym....S-ki albo Monstery czy Sony......

Edytowane przez blazej89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybrałbym Sennheiserki, że tak sobie pozwolę odkopać temat. Nie wiem dokładnie jak model, który napisałeś, ale to chyba są te adidaski z tego co pamiętam. Miałem model CX 400-II i powiem tak- jak nauczysz już się je porządnie aplikować w ucho i wygrzejesz sobie bębenki do nich, to naprawdę jest klasa, separacja i dobry basik. Średnica jest przyjemna w odbiorze, a góra jest powiedzmy, że nie powala, ale jak się osłuchasz to przestaje się tak rzucać. O scenie nie mówimy bo grają one w głowie. Mnie najbardziej urzekło to, że jak już było ciemno cicho i "zielono" pięknie mi się chwytało każdy osobny instrument (sampel). Więc jeśli ten model co napisałeś gra podobnie, a podejrzewam, że tak jest, to jest dobry wybór, napewno lepszy od beatsów, w których nie ma nic ciekawego oprócz wykonania i wyglądu. Zmulone i basiaste nawet przy sopranach, separacja biedna, nie słuchałem ich za długo, ale poleciłbym je dopiero gdy ich cena spadłaby do 100-150zł, co pewnie się nie stanie więc...

 

Druga rzecz, wże nie polecam Ci IEMów do biegania, będziesz słyszał swoje tętno, stuk buta o chodnik, oddech- raczej do treningu poleciłbym Ci pchełki albo lekkie nauszniki, ale w tym temacie doświadczenia nie mam więc nie pomogę.4

 

Ostatnio słuchałem Koss Porta Pro i dobre są, poza tym lekkie, wygodne i nie zapychają Ci kanału słuchowego, czyli mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś Cie rozjedzie. Chyba, że biegasz w miejscach o wysokim hałasie- wtedy odpadają, bo wcale nie tłumią otoczenia.

Edytowane przez Jamal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności