Skocz do zawartości

parę pytań na temat clipa+


swiezak018

Rekomendowane odpowiedzi

1. często słucham audiobooków , czy bez RB jak i z nim bede mógł zatrzymać w wybranym momencie i do niego wrócić ?
2. jak wygląda sprawa z wtykiem u clipa ? raczej nie nosił bym go w spodniach (ew. latem w luźnych jinsach) czy wtyk jest dobrze zrobiony ? w mojej obecnej mp3 wymieniałem go już parokrotnie

3. czy miejsca na słuchawki nie niszczą się po pół roku słuchania częstego , ale dbania i sprzęt

4. czy clip+ działa z słuchawkami od nooki / samsunga

5. czy jak mam gwarancję mogę bez problemu wymienić popsuty wtyk słuchawkowy

6. czy klip mocno się ,,clipuje'' w sensie nie odpina się

Pytania dotyczą wersji raczej bez RB bo gdyby cos się na początku stało nie jestem w 100% pewny czy móglbym oddać na GW. Ale RB też zainsteluje więc na niektóre pytania możecie napisac po / jak wygląda sprawa z RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie słuchałem audiobooków, więc tu nie pomoge, ale wiem że przy RB jest taka możliwość (niestety bez RB nie korzystałem z clipa)

2. chodzi ci o wejście słuchawkowe? oryginalne słabe, ja wymieniłem i już trzymał ekstra, do póki coś innego nie padło. To samo przyciski w clipie, lubią "wypaść"....niestety moim zdaniem to wytrzymałość tego sprzetu jest niska....moze dlatego ze ja niedbam o sprzety

3. nie rozumiem pytania;P

4. chodzi o słuchawki z mikrofonem? nie wiem, ale nie lepiej jakieś fajne słuchaweczki kupić? Taki słuchawki zazwyczaj są denne moim zdaniem

5. sądze że gwarancja zależy od człowieka który bedzie to przyjmować

6. ja często z klipsa korzystałem i nigdy mi się nie odpiął....a przyczepiałem go do grubego paska, gdzie nie miał nawet dobrego chwytania....

 

a co do RB, to uważał bym, bo mi chyba właśnie RB rozwalił clipa+ gdyż pewnego dnia poprostu zdechł i teraz leży w szafce

Ale do samej mp3 nie wiem czy nie wróce.....bo już nie mogę sluchac na telefonie a w tej cenie nic ciekawego nie widzialem, z ekranem i wejsciem na karte sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności