Skocz do zawartości

FiiO E5/E6 do HTC 8S i AKG K518DJ


Chrumekk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Jestem tu, żeby się was zapytać co sądzicie o wzmacniaczu FiiO (E5/E6, chyba że coś jeszcze lepszego, ale to chyba nie pod te słuchawki) do telefonu HTC 8S i słuchawek AKG. Co do E5/E6 to odechciewa mi się E6 przez jego wykonanie - taki plastik + wygląd, jakbym go kupił za 10 na ryneczku..E5 podchodzi pod coś iPodowego.

Telefon kupiłem 2 dni temu, głównie dla muzyki i internetu.. Po krótkim przejrzeniu jego możliwości stwierdziłem, że jest kijowy, bo nie ma na razie żadnego EQ. Co do funkcji Beats Audio, to dodaje więcej mocy (głośności) i ożywia jakość wydobywającego się dzwięku ze słuchawek..
Wracając do połączenia AKG K518 właśnie z tym telefonem: jest bass, ale ... To nie jest nawet to co miałem w Sony Ericssonie ELM na Mega bassie.. Tam był on głębszy.. No jednym słowem lepszy (dla mnie jako bassheada). Czy jest taki wzmacniacz, może być inny z wymienionych, który ożywiłby mi jakość dzwięku na tymże telefonie? Chodzi o ocieplenie, 'wyprostowanie' tego bassu, żeby nie był taki sztuczny.. Co do głośności muzyki jest idealnie, nawet za dużo, jeszcze ani razy na max nie miałem 20/30 wystarczająco, uff.. Możliwe, że w najbliższym czasie skuszę się na Clip+, bo jest on bardzo tani jak na tak chwalony odtwarzacz..

Czekam na wasze odpowiedzi, mam nadzieję, że uda się coś znaleźć.

PS Wiem, że AKG nie są najlepsze i napędzić je wcale nie jest trudno.. Czy opłaci mi się wymienić czy to z zakupionym już wzmacniaczem czy nie, AKG na SM E10M? Miałem je wcześniej i powiem, że byłem zachwycony, chociażby, że są to dokanałówki i łatwo je przenosić itd. w porównaniu z tymi.. I z AKG na głowię wyczuwam lekki dyskomfort przy chodzeniu po mieście ^^. Może dlatego, że myślę, że głupio wyglądam.


Pozdrawiam,
Chrumekk.

Edytowane przez Chrumekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , wzmacniacz za dużo ci nie pomoże , testowałem to w Gdańskim MP3 store razem z pracownikiem , ja swojego EVO 3D byłego a on nie modyfikowanego SIII , zmiany był totalnie ale totalnie nie odczuwalne , nawet kwestia głośności pozostaje zagadką. Proponowałbym ci zmiane telefonu , bo 8S sam w sobie gra bardzo kiepściutko i jak widzę twoje odczucia sa podobne do moich. Na razie nie ma nic na WM co by dobrze grało.

 

K518 zostaw w spokoju bo żadne dokanałówki ci nie dadzą takie mocy i takiego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z nausznymi K518 mam problem, bo czuję dyskomfort przy noszeniu ich na mieście, głupio się czuję. Jednak dokanałówki to dokanałówki.. W takim razie do K518 zostaje mi kupno Clip+ i ew. wzmacniacza, ale chyba Clip da radę K518 w głośności? Jak to jest z tym połączeniem? Clip+ + K518 + ew. wzmak.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej ;p . A jest coś równie dobrego albo i lepszego od Clip'a, lepiej wyglądającego I może bardziej praktycznego. Może coś z iPodów Nano, coś ten teges i ofc, żeby nie było za drogie jak na mp3/mp4. : >

Edytowane przez Chrumekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 6g. T-jays three dadza Ci lepsze brzmienie niz k518dj i za to najbardziej wygodne sluchawi jakie mialem. Mialem te i te i k518 sprzedalem.

Maja taka sama ilosc niskich tonow, wysokie nawet ciut lepsze w t-jays.

Jedyne co to scena wieksza w nausznych, ale to normalne.

 

Wysane z mojej brzytwy za pomoc Tapatalk 2

Edytowane przez deadmau52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności