Skocz do zawartości

Mini wieża philps mcm 2150/12


iza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Zamierzam kupić nową wieżę, przeglądając oferty moją uwagę przykuł philips mcm 2150/12. Czy dźwięk z niego płynący jest na jako takim poziomie? Czy nie zawiodę się kupując ją? Niestety, w sklepach oficjalnie jej nigdzie znaleźć nie mogę :(

 

 

Czy w cenie do ok 400zł znajdę coś lepszego?

 

 

 

ps: fajnie byłoby, gdyby to był Philips, bardzo lubię tą markę i mam do niej zaufanie, szczególnie za to, że poprzednią wieżę, mam już 15 rok i nadal jako tako działa. Nie jest to wymóg niezbędny, ale nie obraziłabym się, gdyby to był właśnie Philips :)

Edytowane przez iza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie ma, wczoraj byłam w saturnie był tylko model niższy na wystawie, jeszcze w dodatku trzeba było mieć do niego jakiegoś pena, bo nawet nie było przy nim anteny, żeby można spróbować na radiu odłuchać :/

Edytowane przez iza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z radia nie ma co sprawdzać :P zgraj sobie jakąś płytkę z ulubionymi kawałkami, najlepiej wavy lub flaci i sprawdź sobie kilka wież. obsługa nie powinna mieć nic przeciwko, wręcz ucieszą się, że przyszła klientka, która wie, czego chce ;) zwróć uwagę na sharpy, ponoć 'tanio a całkiem dobrze'. sam się raz zdziwiłem, jak mi samsung za 800 zł zagrał przyjemniej, niż jamaszki za 1500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Zamierzam kupić nową wieżę, przeglądając oferty moją uwagę przykuł philips mcm 2150/12. Czy dźwięk z niego płynący jest na jako takim poziomie? Czy nie zawiodę się kupując ją? Niestety, w sklepach oficjalnie jej nigdzie znaleźć nie mogę :(

 

 

Czy w cenie do ok 400zł znajdę coś lepszego?

 

 

 

ps: fajnie byłoby, gdyby to był Philips, bardzo lubię tą markę i mam do niej zaufanie, szczególnie za to, że poprzednią wieżę, mam już 15 rok i nadal jako tako działa. Nie jest to wymóg niezbędny, ale nie obraziłabym się, gdyby to był właśnie Philips :)

Osobiście polecam tą wieże bo jak na tą cenę to gra ona według mnie bardzo dobrze. I przede wszystkim jakość tego dźwięku jest bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsługa jest wręcz zachwycona, jeśli znajdzie się klient, który przyjdzie z własną płytą, bo w większości przypadków taki klient przyszedł coś kupić, a nie popatrzeć, popytać i pójść do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem istnieje, z tego co się orientowałam, to aby nie być osądzonym o kradzież, musi być oklejona i płyta i opakowanie do niej, to samo z pendrive'm, a tego większość osób nie chce.

 

Rozwiązanie też istnieje, pracownicy udostępniają w większości sklepów samoobsługowych płyty do odsłuchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, jak ja pytałem, czy mogę przyjść do Saturna z własną płytą,by sobie posłuchać kilka wież, to mówili, że nie ma problemu. w MM nawet nie pytałem, po prostu odpalałem po kolej interesujące mnie wieże i sobie sprawdzałem, a obsługa mnie co najwyżej obserwowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, ze na stoisku obok z kinem domowym musi naparzac muzyka z jakichs tanich jbli z subem podpieta do ampli av... Jak ja szukalem miniwiezy to udawalo sie poprosic o jej wylaczenie, ale co najwyzej na 15 minut bo potem robi sie nudno i znowu obsluga odpala kaleczacy sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem istnieje, z tego co się orientowałam, to aby nie być osądzonym o kradzież, musi być oklejona i płyta i opakowanie do niej, to samo z pendrive'm, a tego większość osób nie chce.

Kiedyś do MM przyszedłem z własnymi głośnikami i testowałem sobie różne wzmacniacze. Nie było żadnych problemów, sam sobie wszystko podłączałem i przełączałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności