Skocz do zawartości

Jailbreak


Kodziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Posiadam ipod touch 3g, mam na nim najnowsze oprogramowanie iOS 4.2.1 i chciałbym wgrać jailbreake. Widziałem wyszedł nowy evasi0n, lecz pisze że jest on na iOS 6.0 - 6.1, lecz ja posiadam 4.2.1. O co z tym chodzi? Mogę zrobić na nim ten jailbreake czy musi być jakiś inny?
Pozdrawiam, kompletny laik w Jailbreak'each :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz przez iTunes (albo OTA) zaktualizować do 6.1 to aktualizuj i się śpiesz, bo niebawem wyjdzie 6.1.2 i będzie po Jailbreaku prawdopodobnie. Na tą chwilę evasion robi trwały jailbreak (nie jailbreake...) dla wszystkich urządzeń z iOS 6.1.

 

Jeśli natomiast ten Twój iPod to generacja 2 - a na to wygląda, bo trzecia generacja występuje chyba tylko w wersji 32 GB i 64 GB, to nie jestem w stanie pomóc, nie siedzę w temacie. Wszystko chyba odbywa się na zasadzie wgrania customowego firmware. Ewentualnie jest jeszcze coś takiego jak Whited00r, który wgrywa właśnie custom firmware z JB i Cydią, dodatkowo upodobniając stary iOS 4 do iOS 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaaktualizować do 6.1, 4.2.1 to najnowszy firmware. Z tego co widzę to Ipod Touch 3g 8gb jest. 4g chyba tylko 32gb i 64gb występuje, nie trójka ;) Zrobiłem aktualnie jailbreak'a greenpois0n'em, poszło wszystko, i zainstalowałem cydię. Aktualnie dumam, jak z cydii instalować apki, bo jak wchodzę w gry np. to tam prawie nic nie ma, szukam aplikacji, to niektóre zainstaluję, ale nie odpalają. Zainstalowałem jedną gre, to nie odpalała wgl. Zobaczymy, jeszcze podumam trochę.



Yhm, dobrze mówisz. Ipod 3g jest tylko w 32 i 64gb. No cóż, zapewniano mnie że to 3g, ale kompletny laik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to zawsze możesz zwrócić uwagę sprzedawcy i może go zwrócić :)

 

Touch 4G początkowo występował w konfiguracjach 8, 32, 64 - jakiś czas temu doszła opcja 16.

 

Chodzi Ci o instalacje aplikacji z App Store, które są dedykowane dla wyższego ios? Gdzieś o tym czytałem, podobno w Cydii jest jakiś tweak, który umożliwia taką instalację - musisz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ipody Touch 3G 8GB i bodajże 16GB to faktycznie bebechy maja 2G i tylko obudowa czy cos tam się zmienia więc wsparcie mają jak 2G.
Natomiast właściwe iPody Touch 3G czyli wersje 32GB i 64GB mają inne lepsze "wnętrzności" i wspracie dla 3G z wyższym IOSem.

Na twojego GreenPoison jest własnie najlepszy.
Jak chcesz więcej aplikacji i gier z cydii to repozytoria "bazy" musisz do nie pododawać.

Ja osobiście pobieram interesujące mnie aplikacje dla mojego softu z neta dodaje je do itunes i ręcznie wrzucam na iToucha.
Tak według mnie jest najprościej i najszybciej. Szczegulnie biorąc pod uwagę że w Cydii troche się szuka i pobiera a potem często zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności