Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe, RAP, do 150zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zakupić słuchawki dokanałowe do mojego SGSII. Słuchawki mają być przede wszystkim do rapu, także zależałoby mi na dobrym basie. Przy wyborze proszę sugerować sie wlasnie tym, ze mają być one głównie do rapu. Wcześniej miałem Ep-630 ale chciałbym cos lepszego.

Poczytałem troche forum i takie moje luzne typy to: Brainwavz proAlpha, Brainwavz M1, SoundMagic E10.
Co polecacie kupić do tego właśnie rodzaju muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem R1 ale z tych 2 to z całą pewnością E10, mają więcej basu, posiada on dla mnie lepszą fakturę i są bardziej dynamiczne. Muzyka gitarowa miejscami mi na nich średnio pasowała ale do rapu, popu czy elektroniki, tam gdzie podstawa basowa jest priorytetem są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem R1 ale z tych 2 to z całą pewnością E10, mają więcej basu, posiada on dla mnie lepszą fakturę i są bardziej dynamiczne. Muzyka gitarowa miejscami mi na nich średnio pasowała ale do rapu, popu czy elektroniki, tam gdzie podstawa basowa jest priorytetem są bardzo dobre.

Podepnę się pod temat (nie ma zainteresowania moim tematem). Crasch, a miałeś doczynienie z Cresynami C510e. Jakbyś je ocenił w stosunku do E10 i R1. A coś powiedział o porównaniu tych wszystkich 3 jeszcze do Fischer Audio Eterna (wiem że droższe). U mnie player h10, eq lubię najbardziej ustawiony na Rap, a słucham popu, rapu, hard rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to teraz to juz nie wiem, jedni mowia ze dobry bass na e10, a drudzy ze ma slabego kopa :P a co do mojego telefonu (sgsII), powinienem cos na nim sciagnac czy zwykly odtwarzacz ktory jest od razu wystarczy? Dodam ze nie bawie sie raczej w uatawieniach eq, wszystko na normal.

Edytowane przez Skyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując recke:

 

 

E10: I na koniec kawałek z filmu Tron Dziedzictwo. Dlaczego akurat ten? Bass, wiem śmiesznie to brzmi ale te słuchawki mają ponoć roztrzaskiwać mózg od środka. Chciałem sprawdzić dobitnie ile w tym prawdy. Pominąłem wszystkie bass testy skupiając się na tym kawałku. I jest tak jak napisali. Bas jest po prostu ogłupiający. Schodzi naprawdę baaaaaaaaaardzoooooo nisko. Jak budynek ma kilka pięter to on wręcz wkopujcie się pod fundamenty i drąży tunele jak kret po Tigerze.. Co jest istotne to bass, który doskonale współgra z całą resztą instrumentów. Nie zakrywa pasma. BRAWO. Po takim basie jaki tutaj mamy akurat tego bym się nie spodziewał. Wszystko jest poukładane i na miejscu. Słucha tego się wybornie chociaż to tak naprawdę kawałek strasznie chaotyczny. Daft Punk to prawdziwy magik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 trial 2 ipmart-forum i full.

Jest sens wybierac na moze dobre moze nie skoro jest dobry i pewny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że sam odtwarzacz nawet bez zmiany eq moze coś zmienic? Nie spodziewałem sie, dzieki :)

Teraz tylko pozostała kwestia słuchawek, dalej nie mogę się zdecydować. E10, serio mają za małego "kopa" do rapu?



Chyba, że jakieś jeszcze inne? Nuforce ne-700x, cx 300, jakies soundmagicki czy Brainwavzy? Które będą najlepsze do rapu i fajnie będą wspolpracowac z SGS2? Potrzebuje jakis konkretnych odpowiedzi bo juz nie wiem co robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności