Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne półotwarte lub zamknięte do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku chciałbym nadmienić, że zdaję sobie sprawę, iż podobnych tematów był pierdyliard i jeszcze trochę. Jednak w żadnym nie znalazłem satysfakcjonujacej odpowiedzi na dręczące mnie dylematy odnośnie wyboru słuchawek. Dodatkowo fakt, iż jestem laikiem w tych sprawach każe mi zastanawiać się nad tysiącem różnych właściwości, których do końca nie rozumiem. Dlatego pragne posłuchać porad osób, które mają pojęcie w tym temacie.

 

Ad rem. Potrzebuję słuchawek nausznych, półotwartych lub zamkniętych do słuchania muzyki na zewnątrz i trochę w domu. Za odtwarzacz służy mi telefon z systemem Android (HTC Wildfire S, odtwarzacz PowerAmp) lub laptop. Gust muzyczny mam szeroki: rock, metal, drum'n'bass, muzyka elektroniczna plus wiele podgatunków. Chciałbym słuchawki, które w miarę dobrze radziły sobie z takim zestawem hardware'u i szerokiego gustu muzycznego.

 

Zakres cenowy do 200zł

 

Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Panasonic HTF600 - będą najbardziej uniwersalne. Do metalu i muzyki, gdzie gra jest "gęsta" są idealnie, nie gubią się, średnica jest świetnie dociążona, czuć moc gitar. W drum n bass i pochodnych nie zabraknie basu (słuchałem na nich m.in. Pendulum, The Qemists i The Prodigy). Są naprawdę mało wybredne i nawet z telefonu zagrają bardzo dobrze. Tylko nie sugeruj się ich opisem - są bardziej półotwarte niż zamknięte, otwory są cwanie umieszczone i z daleka ich nie widać (umieszczone na muszlach pod widełkami oraz środek muszli przy oznaczeniu left/right). Zatem izolacja nie jest powalająca, chociaż wyciek na zewnątrz nie jest duży i z powodzeniem można je brać w miasto bez obaw, że ludzie w tramwaju będą słuchać z Tobą muzyki. Z drugiej strony w tych słuchawkach spokojnie idzie wysiedzieć spory kawałek czasu, choć ucho w środku potrafi się czasem zagrzać, jednak ja nigdy nie odczuwałem dyskomfortu podczas ich noszenia.

Pozostali kandydaci: Shure SRH240 (choć w elektronice może czasem ciutkę basu braknąć, ale lepiej izolują od Panasów), CAL! (wybredniejsze, z telefonem nie zagrają tak fajnie, ale do elektroniki chyba najlepsze w tej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz że takich tematów jest pierdyliard i jak byś choć trochę poczytał wiedział byś czego i jakiego modelu sam potrzebujesz.

 

My nic nowego ci nie powiemy bo wszystko zostało powiedziane, a nie stworzymy specjalnie dla ciebie nowego modelu.

Po co wałkować pierdylion raz o tych samych słuchawkach na pierdylion sposobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności